PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509843}

Stone

5,9 20 940
ocen
5,9 10 1 20940
4,5 4
oceny krytyków
Stone
powrót do forum filmu Stone

stone -średniak hbo

ocenił(a) film na 6

Ten film obejrzałem w hbo jakoś 3 albo 4 miechy temu....De Niro chyba lepiej juz mu wychodzi granie w komediach typu "Poznaj mojego tatę" albo '' Poznaj moich rodziców".
Mila ..hm ciężki temat ....w "5 elemencie" klasa.."..resident evil" moze być .....".4 stopień" znowu wyższe loty ..tak jak i w " Wyspie strachu " ale "Stone"?Nie wiem czy ta rola była jej potrzebna.Norton jak zwykle na poziomie 6 z plusem .Scenariusz świetny ....bardziej psychologiczny film niż thriller . Kino dla wymagających. oceniam na 6 za cycki (a moze ich brak ..hehe) MILI.

ocenił(a) film na 9
klamar

De Niro lepiej gra w komediach? Mam prośbe skasuj konto na filmwebie albo zacznij oglądać filmy w których grał De Niro przed blamażem jakim były komedie w jego udziale.

Pyramid_Head

De Niro w komediach? hahhahahaha, koleś obejrzy sobie z nim filmy, a poźniej komentuj. Co za dekiel.

klamar

Przeczytałem wypowiedź klamara i zawiesiłem się. Dzięki Pyramid_Head i lukimanu14 za podpowiedź jak na takie głupoty zareagować. Szczególnie wypowiedź lukimanu14 pasuje do sytuacji a najbardziej określenie "dekiel".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones