PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393843}

Straż wiejska 2

Super Troopers 2
5,3 2 447
ocen
5,3 10 1 2447
Straż wiejska 2
powrót do forum filmu Straż wiejska 2

Tylko ta data troszkę przeraża, co ja będę robił w 2010 roku, czy w ogóle będę? Czy film powstanie? Czy będzie tak samo zabójczy jak część pierwsza? Nigdy nie zapomnę domowego DivX-seansu z tym filmem, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać więc film tym bardziej smakował. To absolutnie nie był film genialny, wręcz przeciwnie, ale przecież kino to nie tylko rozmyślania nad "być czy nie być". Czekamy!

matt80

ja tez nie moge :D za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

matt80

ja też nie mogę się doczekać oby był tak samo zwariowany i śmieszny ;]

matt80

Niestety film nie powstanie :(

choojniak

dlaczego?

matt80

"co ja będę robił w 2010 roku, czy w ogóle będę?"

Jest 2012 rok. Żyjesz jeszcze? ;)

użytkownik usunięty
TylkoOnTuStoi

Hah o to samo miałem zapytać;d

Zaintrygował mnie jego wypowiedź, niemniej miejmy nadzieję, że brak odpisu na twoje pytanie nie wiąże się ze złym potoczeniem się losów matt80...

ocenił(a) film na 6

matt80 logował się 2 godziny temu, a to implikuje, że => żyje :D chyba, że matt80 to kilka bytów... np. osiemdziesiąt ;)

ocenił(a) film na 6
TylkoOnTuStoi

A teraz jest 2016 i nadal nic :)

matt80

To ten film miał już powstać w 2010? Dopiero w dziś (2017r.) czytam, że nakręcą ten film a premiera będzie miała miejsce 2018r. No cóż 8 lat opóźnienia... mają rozmach skur....ny :)

matt80

I jak tam? Żyjesz?

JohnnyRyper

Żyję, mam się dobrze i wciąż czekam na Straż wiejską 2 :)

matt80

comming soon :)

matt80

I co? Bilet już kupiony, po ponad 11 latach? Ja nie wiem gdzie i kiedy mogę to obejrzeć w moim mieście.

ocenił(a) film na 6
matt80

jest juz w necie od dzis do znalezienia

ocenił(a) film na 5
matt80

i warto było tyle czekać? :)

ocenił(a) film na 3
matt80

Można obejrzeć na cda w 1080p jak ktoś chce się przekonać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones