PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 642
oceny
7,5 10 1 170642
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Fantastyczny!

ocenił(a) film na 9

Jak zwykle nie zawiedli, mega polecam :) muzyka fantastyczna, żarty, napięcie, a i trochę smutku i łez. W trakcie napisów są chyba 3 sceny, no i jedna po - najważniejsza! :D Baby Groot jest przeslodki :)

dzieciool

A odnośnie jakich filmów są te sceny ?

ocenił(a) film na 9
Zartanxxx

Nie spojleruje, zobaczysz jak pójdziesz do kina :)

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

To nie bedzie spoiler jesli nie powiesz co w nich bylo ;) wiec odpowiem, ze wszystkie sceny dotycza Straznikow. Niestety nie ma zapowiedzi nastepnych filmow MCU :/

[EDIT] No chyba, ze liczac ewentualna zapowiedz kolejnych GotG :P

ocenił(a) film na 7
gikkiri

Ostatnia najlepsza xD xD

ocenił(a) film na 8
Blacky21v

A no dobra byla xD Choc mam szczera nadzieje, ze jednak w takiej formie nie zostanie do A3 :D Wiekszosc scen to zapychacze byly jednak i dosc krotkie... ewentualnie sceny

[!!! SPOILER !!!]
[!!! SPOILER !!!]
[!!! SPOILER !!!]
[!!! SPOILER !!!]
[!!! SPOILER !!!]

z Adamem Warlockiem i grupa Stallone'a cos wnosily ;)

Blacky21v

A co niby było takiego takiego fajnego w ostatniej? Bo przecież to była ta ze stanem Lee

użytkownik usunięty
mataertest

ze Stanem Lee? No!! I jeszcze pytasz co było fajnego? :) Idę na 18 dzisiaj to zobaczę ;)

Ja naliczyłem w sumie 4 sceny, ale to szczegół:P

ocenił(a) film na 7
Anonimus_Perfidius

No napisał, że 3 sceny w trakcie napisów i jedna po, czyli 4 ;-)

alex_gawlas

Tia..jestem cienki z maty;P Mea culpa:)

ocenił(a) film na 7
Zartanxxx

Sam film dla mnie jest również kapitalny, ale jak widać na załączonym obrazku nie wszystkim się podoba i ja wiem również dlaczego, gdyż sam to widzę.
Po więcej zapraszam tu:
http://maritra.pl/2017/05/straznicy-galaktyki-vol-2.html

ocenił(a) film na 8
dzieciool

Jest 5 scen.

ocenił(a) film na 9
thorin3

Napisałam, że chyba, bo wydawało mi się, że było więcej ale nie pamiętam bo byłam zbyt skupiona na scenie z Yondu :)

dzieciool

Co było "po", bo musiałem się ewakuować?

dzieciool

Film dla debili. Ksywa dzieciool jest aż nader oczywista w przypadku adepta takiej twórczości.

ocenił(a) film na 9
filozof71

Za to Ty filozofie przejawiasz wielkie poklady inteligencji, pozazdrościć. ;)

dzieciool

Jak najbardziej. Jestem mgr fizyki teoretycznej z oceną 5 na świadectwie. Większość pospolitego robactwa boi się tego przedmiotu nawet w podstawówce.

ocenił(a) film na 8
filozof71

O rany... Jesteś niesamowity.. Pewnie kochają Cię wszystkie kobiety... ;)

yoanna1

Wiem jestem niesamowity.

filozof71

teoretycznie .....

ocenił(a) film na 9
dzieciool

kurde mujsze przyznac ze uronilem łezkę az mi glupio:) film super ale co ty mowisz ze w trakcie napisow jakies scenki byly, wyszedlem bo sie spieszylem i nie widzialem:(

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

Było aż pięć, min. dorastający Groot i zapowiedź wprowadzenia Adama Warlocka.

ocenił(a) film na 9
dzieciool

Genialna była ta scena kiedy oni się zjednoczyli jako team kamera krązy wokól nich , epicka muzyka i nagle ta belka przyebuje w Mantis. No dosłownie się Colą zadławiłem ze śmiechu xD. Niby takich belek widzi się setki w filmach typu straszny film itd ale tutaj w tym konkretnym filmie w tych konkretnych okolicznosciach ta jedna belka zadziałała po prostu tak dobrze że moim zdaniem ta scena do historii kino przejdzie ;)

EDIT: Nie pamietam juz co w nią konkretnie walnęło także piszę tam o belkach ale sens jest ten sam nawet jakby to koń był ;)

dzieciool

Świetny film, równie dobry, co pierwszy. Perfekcyjna przygodówka, dosłownie nie ma się do czego przyczepić. Bardzo mile spędzone dwie godziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones