Film

Walker, Texas Ranger: Trial by Fire

2005 2 godz.
6,1 1 814
ocen
6,1 10 1814
352
chce zobaczyć
{"id":"265176","linkUrl":"/film/Stra%C5%BCnik+Teksasu+-+Pr%C3%B3ba+ognia-2005-265176","alt":"Strażnik Teksasu - Próba ognia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/51/76/265176/7463987.2.jpg"}
Akcja filmu skupia się na dwóch odrębnych wątkach. Walker i jego współpracownicy muszą odnaleźć trzynastoletniego chłopca, który znikł bez śladu po zamordowaniu jego... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Akcja filmu skupia się na dwóch odrębnych wątkach. Walker i jego współpracownicy muszą odnaleźć trzynastoletniego chłopca, który znikł bez śladu po zamordowaniu jego ojca, a  jeden ze strażników zostaje sprytnie wrobiony w morderstwo młodej kobiety. Sprawa wydaje się beznadziejna - czy uda się zdobyć dowody oczyszczające go z zarzutów?

studio
Norris Brothers Entertainment / Paramount Network Television Productions (współudział) / Paramount Television
data produkcji
2005
tytuł oryg.
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire
inne tytuły
Strażnik Teksasu - Próba ognia Polska
Więcej...
Postać Jimmy'ego Trivette'a miała odegrać większą rolę w historii, lecz grający go Clarence Gilyard Jr. miał zaplanowane wakacje i nie mógł całkowicie poświęcić się produkcji.
Film kręcono w Dallas (Teksas, USA).
Telewizja CBS planowała kolejne filmy serii, jednak przez bardzo słaby odbiór "Próby ognia" stacja przeniosła realizację produkcji na później, a ostatecznie skasowała cykl.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych