Film

Walker, Texas Ranger: Trial by Fire

2005 2 godz.
6,1 1 787
ocen
6,1 10 1787
337
chce zobaczyć
{"id":"265176","linkUrl":"/film/Stra%C5%BCnik+Teksasu+-+Pr%C3%B3ba+ognia-2005-265176","alt":"Strażnik Teksasu - Próba ognia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/51/76/265176/7463987.2.jpg"}
Akcja filmu skupia się na dwóch odrębnych wątkach. Walker i jego współpracownicy muszą odnaleźć trzynastoletniego... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Akcja filmu skupia się na dwóch odrębnych wątkach. Walker i jego współpracownicy muszą odnaleźć trzynastoletniego chłopca, który znikł bez śladu po zamordowaniu jego ojca, a  jeden ze strażników zostaje sprytnie wrobiony w morderstwo młodej kobiety. Sprawa wydaje się beznadziejna - czy uda się zdobyć dowody oczyszczające go z zarzutów?

studio
Norris Brothers Entertainment / Paramount Network Television Productions (współudział) / Paramount Television
data produkcji
2005
tytuł oryg.
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire
inne tytuły
Strażnik Teksasu - Próba ognia Polska
Więcej...
Postać Jimmy'ego Trivette'a miała odegrać większą rolę w historii, lecz grający go Clarence Gilyard Jr. miał zaplanowane wakacje i nie mógł całkowicie poświęcić się produkcji.
Film kręcono w Dallas (Teksas, USA).
Telewizja CBS planowała kolejne filmy serii, jednak przez bardzo słaby odbiór "Próby ognia" stacja przeniosła realizację produkcji na później, a ostatecznie skasowała cykl.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dalszy ciąg?

  Axel ocenił(a) film na 4

  Ciekawe czy Chuck Norris jeszcze kiedyś wróci jako Strażnik Teksasu. Zakończenie tego filmu było dziwne i zwiastowało jakby dalszy ciąg, a tu już minęło prawe 10 lat i nie ma ani dalszego ciągu ani nic... Ale chociaż Chuck Polskę odwiedził.

 • Zakończenie

  LilPeneros ocenił(a) film na 10

  Jak dla mnie to ten film ma niejasne zakończenie - wie ktoś z was, czy jeden z rangersów (Harper) zginął w tym filmie, czy nie ?

 • Gdzie był Jimmy Trivette ???????????????????????

  użytkownik usunięty

  Strażnik Teksasu bez Jimmy Trivette to nie ma sensu. Film dobry ale to mnie wnerwiło że jego tam nie ma. Kto mi powie dlaczego??????????????

 • Słaby film 3/10

  Bary

  Nie dorasta serialowi do pięt, kiepska gra aktorka,słabe efekty,cienka fabuła, głupia praca kamery, i do tego scena która pogrąża ten film w całości czyli jak Kay McCord i Francis Gage strzelają do typka z pistoletu a ten...niczym z filmu matrix robi uniki w spowolnieniu przed kulami załosne...scenariusz ... więcej

 • Nia Peeples

  batista1230 ocenił(a) film na 7

  Dlaczego nie zagrała w tym filmie?