PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9800}

Strach i pożądanie

Fear and Desire
4,3 905
ocen
4,3 10 1 905
3,0 6
ocen krytyków
Strach i pożądanie
powrót do forum filmu Strach i pożądanie

Interesuje mnie jedno. Jak Pan Mario mógł zobaczyć film "Strach i pożądanie" (wnioskuję, że go widział ponieważ ma go w swoich ulubionych filmach) skoro wiadomo od dawna, że Stanley Kubrick zniszczył wszystkie kopie poza jedną, a ta kopia znajduje się w posiadaniu prywatnego kolekcjonera. Ciekawe.

white

Jest dostępny, tylko trzeba go troszkę poszukać:)

cantar

Ja także zapewniam, że jest dostępny :) (chociaż naprawdę o niego - ciężko)

użytkownik usunięty
Albertino

jest dostepny ale w masakrycznej jakosci :/

white

W internecie jest wszystko. Jakość beznadziejna, ale grunt, że jest.

ocenił(a) film na 5
white

Swoją drogą, to Kubrick nie chciałby abyśmy ten film oglądali. Może z szacunku do niego powinniśmy jego wolę uszanować ?
(Dla mnie jest już za późno na takie dylematy)

guido8i05

Ja mogę ściągnąc sobie ten film ale podobno jakość jest do kitu...

digital8

jakość jest najgorsza z jaką się spotkałem.
nic nie widać.

użytkownik usunięty
immanuel

coś tam widać,ta jakośc ma nawet swój urok bo czułem się jakbym oglądał jakiś tani film o zombie ;) gorzej ze scenariuszem który przedstawia jedną wielką głupotę i okropną ścieżką dźwiękową. ma ten film jednak jedną zaletę,dzięki niemu Pocałunek mordercy prezentuje się o wiele lepiej a Zabójstwo urasta do rangi arcydzieła.

Ja znalazłem ten film w całkiem dobrej jakości, a nie w tej kiszce o której mówicie, więc dobra kopia też jest w sieci.
Jeszcze filmu nie widziałem, więc nie wypowiem się o nim.

ocenił(a) film na 5
grzesiek811

ja właśnie oglądam kopię wydaną na Blurayu przez KINO...

dcd

ja mam w 3d. film rewelacja

ocenił(a) film na 4
white

Nie dalej jak przedwczoraj widziałem go w telewizji. Jak widać nawet to, czego oficjalnie nie ma, istnieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones