PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701015}

Na skraju klifu

Strangerland
5,7 5 067
ocen
5,7 10 1 5067
Na skraju klifu
powrót do forum filmu Na skraju klifu

Thriller/dramat

ocenił(a) film na 8

Film jest długi (2 godziny). Film jest ciężki. Film jest momentami nudny. Mimo wszystko ten film jest niesamowity,po jego obejrzeniu będziecie bezsilni i w rozsypce. Będziecie chcieli rozwalić telewizor,że tak się to wszystko potoczyło... Nicole Kidman nawet z masą botoksu w twarzy jest świetną aktorką. Strangerland tłucze się w głowie po seansie w sposób niemiłosierny. Warto się pomęczyć. Polecam.

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

Nie odniosłam takiego wrażenia. Wydumane kino.

ocenił(a) film na 9
Czesiaruda

Zgadzam się w zupełności, Czesiaruda - jest świetną aktorką, a film jest magiczny!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
_adIerxx

Owszem ale sama się do botoksu przyznała i troszkę się jej twarz zmieniła od lat 90-tych ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
_adIerxx

Włącz sobie Malice z 1993 roku ,Portret damy albo nawet Moulin Rouge. KAŻDY widzi te zmiany,zaprzeczanie nic nie da ;-) swego czasu nawet sama mówiła,że reżyserzy nie chcą jej obsadzać przez botoks ale pokazała,że jest świetna i nadal dostaje duże role

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
_adIerxx

Ale ja nie mówię,że nie ma pięknej twarzy ;-)

ocenił(a) film na 3
Czesiaruda

Po obejrzeniu filmu byłem znudzony i ziewałem. Nie rozsypałem się i miałem dość siły by się piep__yć ze swoją kobietą, więc nie byłem bezsilny.

użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

Najlepszy komentarz jaki czytałem xD

ocenił(a) film na 1
cyfrowy_baron

Widziałem tylko kobietę która straciła dziecko i chce się piepszyć z lepszym gorszym.

ocenił(a) film na 8
szumiasty

A co masz więcej dojrzeć, skoro nawet pisać poprawnie ortograficznie nie potrafisz? Masz ograniczone pole widzenia i tak już zostanie.

ocenił(a) film na 1
lalka1114

Czyli też jesteś puszczalska

szumiasty

Żebyś wiedział..

Czesiaruda

Miałem podobne odczucia po obejrzeniu.
Dobre kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones