Scary Movie

1 godz. 30 min.
6,3 268 814
ocen
6,3 10 268814
9 154
chce zobaczyć
4,7 11
ocen krytyków
{"rate":4.7272725,"count":11}
{"type":"film","id":1416,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Scary+Movie-2000-1416/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Straszny film
  • użytkownik usunięty

Mnie się podobało scena jak Cindy wybiegła ze szkoły zaczęła się drzeć na co czekasz ? A tam
    nauczyciel chciał popełnić samobójstwo i skoczył z dachu bo myślał że to do niego się tyczy xd
    Albo jak była scena że ten morderca rapował i zadzgał wszystkich kumpli shortiego oprócz niego
    ;) jeszcze polewkę miałem jak ta dziewczyna na początku uciekała i on jej wbił nóż w cycka
    sztucznego i wjechało na nią auto jej rodziców ;) Albo scena jak udawała Buffy na scenie scenę
    tragiczną a naprawdę mordowali jej narzeczonego u góry albo jak dostała wazonem w głowę ;)
    Jeszcze ta scena na lekcji jak niańczyła bobasa nauczycielka i jarała fajkę i oddała dziecko
    jakiemuś kolesiowi i tą kujonkę w łeb walnęła z nerwów znudzona .Ogólnie świetny film jeszcze
    ta scena jak Wf-istka była chłopem i mu jaja wystawały i jak wąchał te majteczki sobie xd
    Ogólnie beka nieziemska zawsze polewkę jak to oglądam od nowa mam ;) Te ukrywanie się
    tego mordercy zgadnij gdzie jestem ? Za łóżkiem ? Skąd wiedziałaś ? Bo ci nogi wystawały xd i
    te jego bóle pleców jak się zginał do tyłu xd Normalnie ten film to mnie rozwala ciągle od nowa
    xd A Duffy to już w ogóle jak pchał jaja do odkurzacza albo jak rozmawiał z tą dziennikarką beka
    dobra xd

• xxKasiurkaxx ocenił(a) ten film na: 10

Zgadza się,te sceny są genialne,dawno się tak nie ubawiłem na komedii.

• Tynka19 ocenił(a) ten film na: 10

Duffy i odkurzacz XD

• Tynka19 Doofy