PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1416}

Straszny film

Scary Movie
6,3 274 410
ocen
6,3 10 1 274410
5,2 20
ocen krytyków
Straszny film
powrót do forum filmu Straszny film

Mnie się podobało scena jak Cindy wybiegła ze szkoły zaczęła się drzeć na co czekasz ? A tam
nauczyciel chciał popełnić samobójstwo i skoczył z dachu bo myślał że to do niego się tyczy xd
Albo jak była scena że ten morderca rapował i zadzgał wszystkich kumpli shortiego oprócz niego
;) jeszcze polewkę miałem jak ta dziewczyna na początku uciekała i on jej wbił nóż w cycka
sztucznego i wjechało na nią auto jej rodziców ;) Albo scena jak udawała Buffy na scenie scenę
tragiczną a naprawdę mordowali jej narzeczonego u góry albo jak dostała wazonem w głowę ;)
Jeszcze ta scena na lekcji jak niańczyła bobasa nauczycielka i jarała fajkę i oddała dziecko
jakiemuś kolesiowi i tą kujonkę w łeb walnęła z nerwów znudzona .Ogólnie świetny film jeszcze
ta scena jak Wf-istka była chłopem i mu jaja wystawały i jak wąchał te majteczki sobie xd
Ogólnie beka nieziemska zawsze polewkę jak to oglądam od nowa mam ;) Te ukrywanie się
tego mordercy zgadnij gdzie jestem ? Za łóżkiem ? Skąd wiedziałaś ? Bo ci nogi wystawały xd i
te jego bóle pleców jak się zginał do tyłu xd Normalnie ten film to mnie rozwala ciągle od nowa
xd A Duffy to już w ogóle jak pchał jaja do odkurzacza albo jak rozmawiał z tą dziennikarką beka
dobra xd

ocenił(a) film na 10

Zgadza się,te sceny są genialne,dawno się tak nie ubawiłem na komedii.

ocenił(a) film na 10

Duffy i odkurzacz XD

Tynka19

Doofy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones