PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97973}
4,6 9
ocen
4,6 10 1 9

Strip Search
powrót do forum filmu Strip Search


Pod takim tytułem mam ten film w swojej kolekcji kaset VHS.

A oto krótki opis:
Robby (Michael Pare) - eks policjant ma skłonność do wikłania się w kłopoty. Jednak tym razem powierzona mu sprawa, z pozoru łatwa może kosztować go życie. Piękna wdowa po milionerze Sela wynajmuje Robby'ego, aby odnalazł jej pasierbicę Billy, która odziedziczyła olbrzymi majątek. Sela chce, aby Billy przestała wieść tułacze życie jako striptizerka i zaczęła korzystać z pozostawionego jej majątku.
Kiedy po długich poszukiwaniach odnajdują Billy, Sela odkrywa swe prawdziwe oblicze. Robby i Billy uciekają przed kulami jej pistoletu, ale Sela ciągle depcze im po piętach...

"Poszukiwana" mocno zalatuje B klasową tandetą, ale film ma fajny klimat i o dziwo fajnie się ogląda. Nocne lokacje, podejrzane kluby i ostra strzelanina w tle.
W jednej z głównych ról Michael Pare, etatowy twardziel specjalizujący się w niszowych produkcjach.

bennyhillshow

Gdzie jest do obejrzenia

Koneser_Kielce

Ten film mam na kasecie VHS. Wątpię czy go gdzieś znajdziesz, no może na jakiejś aukcji z kasetami, albo większe prawdopodobieństwo na jakiejś stronce w oryginalnej wersji językowej.

bennyhillshow

Widzisz było wydanie na kasecie ale nie zrobią na DVD i żadna stacja nie zapoda na wieczór do obejrzenia bo wola dawać powtórki które są reklamowane jak by pierwszy raz leciały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones