plakat filmu Strzeżcie się ślicznotki

Strzeżcie się ślicznotki

Bachna Ae Haseeno
7,4 607
ocen
7,4 10 1 607
287
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":474116,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Strze%C5%BCcie+si%C4%99+%C5%9Blicznotki-2008-474116/tv","text":"W TV"}]}
Strzeżcie się ślicznotki
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Film opowiada historię Raja (Ranbir Kapoor) i jego trzech dziewczyn. Mahi (Minissha Lamba) jest prostą dziewczyną z Pendżabu, która marzy o wielkiej miłości, takiej jak w filmie "Żona dla zuchwałych". W Szwajcarii spotyka Raja i zakochuje się w nim. Gdy dziewczynie ucieka pociąg, Raj oferuje jej swoją pomoc... Radhika (Bipasha Basu) jestFilm opowiada historię Raja (Ranbir Kapoor) i jego trzech dziewczyn. Mahi (Minissha Lamba) jest prostą dziewczyną z Pendżabu, która marzy o wielkiej miłości, takiej jak w filmie "Żona dla zuchwałych". W Szwajcarii spotyka Raja i zakochuje się w nim. Gdy dziewczynie ucieka pociąg, Raj oferuje jej swoją pomoc... Radhika (Bipasha Basu) jest aktorką marzącą o sławie. Dziewczyna szybko wprowadza się do niego i myśli o ślubie. Jednak w dniu ceremonii coś się wydarzy... Raj poznaje też Gayatri (Deepika Padukone), która nie wierzy ani w małżeństwo ani w miłość. Czy ten związek przetrwa?

Strzeżcie się ślicznotki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.