PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382380}

Strzelaj i wiej

Gun Shy
4,0 673
oceny
4,0 10 1 673
Strzelaj i wiej
powrót do forum filmu Strzelaj i wiej

To nie jest film akcji !!! Ten kto się na takie kino nastawia na pewno będzie niezadowolony.Ten film to komedia,a właściwie pastisz - ja się bawiłem nieżle.Jest tu satyra na szołbiznes,jest autoironiczny Antek Banderas,jest piękna Olga Kurylenko,są śmieszne wyraziste postacie detektywa,czy agenta,a wszystkich i tak przebija ten chłopczyk i jego kwestia "piwo?".Humor może rzeczywiście nie najwyższych lotów,ale ja się bawiłem całkiem przyjemnie.Jak ktoś oczekuje komedii w stylu "taki głupiutki,że aż śmieszny" to polecam.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Zgadzam sie - ten fim trzeba zrozumiec, ale nie brac na powaznie. Dla mnie byl sympatycznie przerysowany jezeli chodzi o bohaterow. Kazda postac jest jakas, ma swoj niepowtarzalny styl i urok. Bardzo dobrze dobrana muzyka i dopracowane detale. Humor moze sie komus podobac lub nie, to kwestia gustu, wiadomo, ze nie jest to katharsis tylko lekka komedyjka, ale dobrze sie oglada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones