PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497866}
7,3 2 167
ocen
7,3 10 1 2167
Submarino
powrót do forum filmu Submarino

8/10

ocenił(a) film na 8

Dla mnie ten film jest o konsekwencji braku miłości, szacunku, ciepła... ze strony rodziców . Jeżeli
w dzieciństwie nie byłeś kochany, szanowany i zauważany przez swoich rodziców wyruszasz w
świat z poczuciem braku czegoś ważnego... Tej czarnej dziury (braku miłości rodziców) nic nie
może zastąpić... ani drugi człowiek, ani dziecko, ani brat, ani alkohol, ani narkotyki... Ta dziura
będzie zawsze. Jedynym rozwiązaniem jest nauczyć się z nią żyć. Wydaje się, że Nick właśnie to
zrozumiał... ale czy rzeczywiście... Bardzo dobry film, dla tych, którzy albo sami doświadczyli braku
miłości i akceptacji w dzieciństwie, albo potrafią wyobrazić sobie taką sytuację...

ocenił(a) film na 9
igm

bardzo trafiony komentarz, czuje się bardzo źle po tym filmie..

ocenił(a) film na 9
igm

igm, Twój komentarz spowodował, że przez kilka dni rozmyślałem nad tym filmem, i przyznam, że dodał mi świeżego spojrzenia na moje własne życie przeszłe i teraźniejsze, dzięki.

ocenił(a) film na 8
mrkkr

Dobrze jest od czasu do czasu "odświeżyć sobie spojrzenie". :) Są takie filmy, które potrafią poruszyć poukładane myśli. Temat doświadczeń z dzieciństwa i relacji z rodzicami w tamtym czasie, bardzo często jest wypierany, bagatelizowany, a przecież to jest w każdym z nas, to jest znacząca część nas samych. Cieszę się, że mój komentarz wzbudził rozmyślania. :) Życzę owocnego myślenia. Pozdrawiam

igm

można zastąpić. Miłościa do dzieci. Ja byłam w takiej sytuacji

ocenił(a) film na 6
igm

Film o ogromnym ciężarze gatunkowym, aż nie wiem co napisać, tak zagrał na moich emocjach. Majac tak spaprane dzieciństwo nie ma prawie szans na normalne funkcjonowanie, tym bardziej szacunek dla osób którym sie to udaje.
Wstrząsajacy obraz, dawno nie czułem się tak przygnębiony po seansie. Nie żebym sam miał tak trudne doświadczenia, jednak sama świadomość przeraża.. Film bo bólu smutny, nie dający nadziei.

Stefan_Zyskowski

Znajduję film na necie w wersji oryginalnej, czy ktoś mógłby polecić, gdzie można obejrzeć English version?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones