PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507454}
7,3 3 173
oceny
7,3 10 1 3173
Summer Wars
powrót do forum filmu Summer Wars

poprawcie to całe "Samâ wôzu" bo niektóym może być ciężko znaleźć ten film:)
napiszcie lepiej SUMMER WARS i ewentualnie dopiero w nawiasie romaji

aneue

tytuł główny zawsze jest ORYGINALNY, chyba, że film ukazał się w Polsce i ma tłumaczenie. Angielski tytuł może być dodany jako "inny".

ocenił(a) film na 9
pixi222

Film ukazał się w Polsce na DVD, w kwietniu zeszłego roku. Licencję ma firma Vision. Tytuł pod którym ten film się ukazał to nie Samâ wôzu tylko summer wars.

gdfhj

to jak masz dobry link do tej informacji to zgłoś komuś ze złotą głową, poprawią wtedy :)

ocenił(a) film na 5
pixi222

Moim zdaniem trzeba być imbecylem, żeby pisać katakenę w romaji. Serio, fonetyczny zapis z angielskiego i jeszcze z tymi kretyńskimi znaczkami ? Szkoda mi słów, tego nie ma nawet jak wklepać z klawiatury. Rozumiem jak jest zapis tytułu prawdziwie japońskiego fonetycznie (choć nie rozumiem tych kretyńskich znaczków nad literami, bo nie ułatwia to wcale czytania, lepiej pisać normalne ou itp jak w 90% serwisów z anime), ale to jest angielski tytuł! Dedukujcie się czym jesst katakana i w jakim celu się jej używa. Dobrze, że zostało poprawione.

ocenił(a) film na 5
rascal0pl

katakanę oczywiście miało być, literówka.

ocenił(a) film na 7
rascal0pl

Hah. Mnie także się to nie podoba, z resztą jak wiele innych szczegółów w tym serwisie.
Ostatnio przeglądając stronę natknąłem się na słuszny post potępiający liczne recenzje płyt DVD zamiast samego filmu, w dziale recenzje użytkowników/redakcji pod każdym z filmów.
Osobiście denerwuje mnie jeszcze wygląd i fukcjonalność forum oraz list z ocenami i stron głównych userów.
Niestety, my nie mamy prawa zmieniać tego pod siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones