PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523620}
5,8 24 665
ocen
5,8 10 1 24665
5,5 11
ocen krytyków
Supermarket
powrót do forum filmu Supermarket

Trzyma w napięciu, sprawia, że łatwo nam się utożsamić z głównym bohaterem. Całość dobra, jednak rażą niedociągnięcia i beznadziejne zaskoczenie. Daję wysoką ocenę tylko za to, że naprawdę miło spędziłem czas.

1. Złapanie Michała przed wyjściem ze sklepu, kiedy JESZCZE NIC NIE UKRADŁ, bo nie opuścił jeszcze supermarketu, nawet nie zdążył zapłacić.
2. Wyłączanie kamer - naciągane, nie da się tak bez konsekwencji.
3. Zniknięcie głównego bohatera, po tym jak Himek wyprowadza go na rampę i każe iść w prawo. Główny bohater znika i dalej nie pojawia się w filmie! Skandaliczne!!!
4. Widać, że główny bohater kładzie coś z półek do kieszeni - kiedy widzi go Himek.
5. Niejasne zakończenie - kto był na stole? Jeśli Michał, to po co robią autopsję, skoro Himek został wrobiony i jest pewne, że trafi do więzienia? A może nie?
6. Mnóstwo innych błędów.

ocenił(a) film na 7
japko6

5. Na stole był Himek, który podciął sobie żyły

ocenił(a) film na 7
Najlepsiejsza1958

Też tak myślę, ale - przyznasz? - że niezbyt precyzyjnie to pokazali? Wystarczyło troszkę więcej twarzy odsłonić. Wiem, pewnie zamysł był - "niedomówienia", "tajemnice", ale IMHO tu powinno być jasno ukazane.

ocenił(a) film na 7
GdzieToKino

To na pewno był Himek

GdzieToKino

Dokładnie, odrazu widać, że to Himek z podciętymi żyłami.

ocenił(a) film na 1
japko6

Nie wiem jak ten film mozna ocenic na 8 ,jest to zupełne nieporozumienie ,nic tam sie nie trzyma kupy . Gorszego scenariusza i wgl pomysłu na film nie dało sie wymysleć

ocenił(a) film na 7
27azsaz

Trzyma się na 30% procent. I to i tak dużo jak na polski thriller. Trzeba to docenić.

japko6

3. Glowny bohater zniknal a uciekajac natknal sie na Nerwusa. Nerwus go zabil

Milagros90

Zapewne tak było.
H.

japko6

Czytałem opis fabuły według, którego Klimek opowiada te wydarzenia lekarzowi w szpitalu psychiatrycznym, dlatego może pewne wydarzenia wydają się niespójne, naciągane i nierealne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones