PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 338
ocen
5,0 10 1 30338
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Czy moge ja pocalowac.Sproboj jesli chcesz sie porzegnac z jajami.Globisz Cisza kur*a co to za pierduchy pogaduchy.Mala mala skup sie tekst tekst kur*w podawaj.To tylko pieniadze ktore pozwolily siegnac nam po mistrzostwo.Przybylska Przepraszam cie Henryku.Globisz No wiecej zalu kur*wa no pamietaj ze sie puscilas.Moze bys unikal przeklenstw to w koncu jest kobieta.Globisz co to kur*a za pedalskie uwagi.To jest film meska przygoda kiedy rezyseruje skladam sie do cna.Dziobu co sie gapisz co zapie***laj tekst.Jozefowicz Nie mysl o tym skup sie na walce jak ona odsloni sie przy doskoku to walniesz ja z prawej.Tak jak trenowalismy.Globisz no przyp**rdul jej z calej pary.Teraz Agniszka Rylik wyprowadz prawy sierp i nokaltuje Jozefowicza.Rywinski Dziobu zyjesz.Globisz czy nikt pani kur*wa nie powiedzal ze w filmie sie markujr.Rylik przeciez mial sie nie pochylac.Przybylska Przepraszam ale pan rezyser bardzo nerwowy slowa na P i na H.I potym zatrudniaja pana Yanka.

ocenił(a) film na 7
sador1991

Zawsze cofam ta scene aby jeszcze raz zobaczyc bo jest zabawna

ocenił(a) film na 7
zegan333

Ja mam ten film na komputerze i bardzo często ją oglądałem. Super gra Globisza!

ocenił(a) film na 8
lukasz010793

Globisz jest fenomenalny

sador1991

zgadzam sie w 100% do dzis ta scena rozbawia mnie do lez :D

ocenił(a) film na 8
elpustako

Mnie również często ją odświeżam

ocenił(a) film na 7
sador1991

Zgadzam się ale Rewiński jest tez fenomenalny zwłaszcza z tym "Mecydeuszem!!" Najbardziej niedoceniany film Machulskiego bo może zbyt... branżowy?

ocenił(a) film na 8
piopio

Chyba masz racje bardzo niedoceniany Machulski pokazal ze kazdy krytyk sie wymadrza i przyszlo do napisania scenariusza to zobaczyl Yanek ze to takie latwe nie jest.Film swietny zabawny zagdzam sie ze scena gdzie Globisz rezyseruje jest najlepsza.

ocenił(a) film na 7
piopio

Może masz rację przypieprzył krytykom filmowym

ocenił(a) film na 8
piopio

Pojechał Machulski pewnym osobą i może przez to dostał gorsze recenzję.

ocenił(a) film na 8
sador1991

To najlepsza scena z filmu

sador1991

Niestety tylko tę scene widzialem ale była zarąbista a pan krzysztof zagrał w niej fenomenalinie

ocenił(a) film na 8
Shadow_filmweb

Rewelacja

ocenił(a) film na 4
sador1991

Abstrahując od treści opinii - jak można takie błędy robić? Sproboj jesli chcesz sie porzegnac...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones