PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 59 728
ocen
6,4 10 1 59728
7,4 24
oceny krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

tyle ,ze nie chodzi mi tu o cos typu 'American Pie czy EUROTRIP; Raczej czegos co mozna nazwać głupawymi przygodami nieletnich ,ktorzy maja gdzoes dotrzec ale nie wszytsko ichie tak jak powinno. Jedyne co mi przychodzi na myśl to ' od dwoch takich co poszli w miasto'9tyle,ze oni sa dorosli;p)
z Góry dzieki

ocenił(a) film na 6
Sheena1234

' Amerykańskie ciacho ', ' Wieczny Student I, II, II ' , ' Amerykańska dziewica' , ' Szalony Akademik I, II', 'Road Trip' i dużo innych :)
Myślę, że pomogłam. :)

Tynka19

Przede wszystkim "Boski Chillout"(z Seth Rogen i Bill Hader) i "This is the end"(z Seth Rogen). A dalej to:
Rapture-Palooza
Hot Rod
The To Do List
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
A Very Harold & Kumar 3D Christmas
Lody na patyku (wszystkie części 1978-2001)
Adventureland
Knocked Up

ocenił(a) film na 7
Sheena1234

Sekdpedycja,Studenci,Niecne uczynkiJazda na maksa te sa fajne.

ocenił(a) film na 7
karpiok23

Moze jeszcze Ten pierwszy raz,Paroweczki,Ale jazda,Nick i Norah.

ocenił(a) film na 8
Sheena1234

Najnowsza premiera, "Sąsiedzi" :) Polecam, może nie aż tak ekstra, ale warto! Tylko nie oglądaj z trailerów przed seansem, mogą trochę zepsuć zabawę!

Sheena1234

Mogę podać filmy może nie z podobną fabułą, ale w podobnym klimacie. To by było praktycznie wszystko, co miało związek z Juddem Apatowem. Oprócz "Wpadki", bo tam więcej dramatu, mniej zwariowanej komedii.

"To już jest koniec" (oczywiście "This is the End", a nie ten drugi z Simonem Peggem)
"Anchorman" i "Anchorman 2"
"Boski chillout"
"40-letni prawiczek"

I dodałbym jeszcze "Druhny", które są trochę babskie, ale też śmieszne.

ocenił(a) film na 8
Sheena1234

stary gdzie jest moja bryka?

Sheena1234

"Mrówki w Gaciach" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones