PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 279
ocen
7,5 10 1 212279
5,7 22
oceny krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

G e n i a l n y. Sceneria, nastrój, gra aktorska wszystko mistrzowskie. A muzyka jeszcze lepsza. Uwielbiam.

ocenił(a) film na 10
staywithmeforjustoneday

otóż to ;) nic dodac, nic ujac

ocenił(a) film na 10
sztohas

:):):)

ocenił(a) film na 10
staywithmeforjustoneday

Właśnie słucham, po raz nie wiem który, wspaniałego soundtracku z tego niesamowitego filmu. Pomyślałem sobie: wejdę na filmwebowe forum 'Sweeney Todda', może znajdzie się ktoś, kto podziela moją (już wieloletnią, stałą i niezmienną) miłość do tego niezwykłego dzieła. No i tak! Znalazłem!
Wprawdzie odpowiadam tutaj na dwuletni wpis, ale mam nadzieję, że założycielka (?) tematu wciąż dobrze wspomina ten film. Film, który również uważam za genialny.
Ja w każdym razie planuję kolejny raz ze Sweeney Toddem na sobotę. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
mario_n66

Witam! ;)
Ojj taak, nic się nie zmieniło w tym temacie ;) Miło mi że trafiłeś na mój wpis! Pozdrawiam i miłego seansu :))

staywithmeforjustoneday

o tutaj tylko adorują się o podobnym guście to mogę pospamować.

Co jack pirat z fabryki czekolady, Bellatrix, Snape, Glizdogon, Nocny Łowca i Aladeen Borat robią w jednym filmie xD I o czym to niby jest bo golibroda i baba sprzedająca paszteciki nie zachęca do seansu.

ocenił(a) film na 10
meanraax

Film jest o Mszczącym się Golibrodzie który chce zemścić się na pewnym Sędzim który go najpierw wrobił w przestępstwo a potem zabrał mu kobietę która później zmarła i przygarnął jego córkę. Tyle mogę powiedzieć o fabule i nic więcej nie spoiluje a na dodatek powiem że to Musical i to naprawdę dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones