PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9933}

Symfonia przemysłowa nr 1

Industrial Symphony No. 1: The Dream of the Broken Hearted
7,1 739
ocen
7,1 10 1 739
Symfonia przemysłowa nr 1
powrót do forum filmu Symfonia przemysłowa nr 1
ocenił(a) film na 8
kuszczak

Bo to nie jest film. To widowisko muzyczne nagrane na żywo w jakiejś fabryce.

ocenił(a) film na 8
addam23

A skoro widziałeś "Dzikość serca", to zauważyłeś, że w tej sztuce Cage nie zagrał w ogóle. Wykorzystano tylko fragment filmu "Dzikość serca", a dokładniej rozmowę telefoniczną.
Fabularnie nie ma to związku żadnego z tym co jest prezentowane na scenie.
A co jest prezentowane? Sam podtytuł rozwiewa wszelkie wątpliwości: "The Dream of the Broken Hearted".

addam23

Nie skojarzyłem, że był to fragment "Dzikości serca". Muszę odświeżyć sobie ten film. Dzięki za info ;]

ocenił(a) film na 8
kuszczak

Z tym fragmentem to nie jestem pewny. Całkiem jest możliwe, że najpierw została nagrana ta rozmowa na potrzeby tego widowiska, a dopiero później Lynch wykorzystał ją w "Dzikości serca". On jest do tego zdolny.

Co do samej sztuki: czy trafią do nas tańce, błyskotki, fajerwerki i śpiewy - jest w 100% subiektywne.
O sobie mogę powiedzieć tylko:
-jest to jedyny musical, który mi się spodobał. Ocena 9/10 (drugie miejsce "Tańcząc w ciemnościach", ale ocenione tylko na 7/10)
-normalnie nie słucham tego typu muzyki

addam23

W którym momencie tego "filmu" jest Cage? Bo widzię, że raczej nie ma sensu oglądac całości tylko dla kilku sekund z N.C.

ocenił(a) film na 8
monique1600

Nie ma sensu sobie z takim podejściem nim głowę zawracać ;)
Cage w filmie mówi kolka słów przez telefon. Jest to na 99% wycięty fragment z filmu 'Dzikość serca'.
Obejrz więc sobie lepiej 'Dzikość serca'. Tam gra główną rolę

addam23

"Dzikość serca" widziałam kilka razy, także dzięki anyway :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones