The Good Son

1 godz. 27 min.
7,1 18 132
oceny
7,1 10 18132
5 613
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":93905,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Good+Son-1993-93905/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Synalek
 • numer6 ocenił(a) ten film na: 9

  Najlepsze jest to ze film mimo swoich lat nic nie stracił ze swojego klimatu i ciągle za każdym razem ogląda się go super genialne kreacje dwóch młodych aktorów Macaulay Culkin i Elijah Wood ten pierwszy nie wykorzystał swojego talentu wręcz przeciwnie zmarnował go i stoczył się natomiast Wood poszedł dalej i wykorzystał swój talent aktorski podsumowanie film Synalek to naprawdę świetny dreszczowiec i każdy szanujący się fan gatunku powinien go zobaczyć jeśli komuś podobał się ten film polecam również film Sierota o bardzo podobnej fabule tak samo świetny jak Synalek pozdrawiam.

 • numer6 Zgadzam sie. Film trzyma w napięciu do samego końca. Oglądałam go jako dziecko i chciałam sprawdzić czy nadal zrobi na mnie wrażenie.
  Co do Macaulay Culkin, trudno powiedzieć czy sam zmarnował swój talent. Myślę, że jak się zaczyna karierę w tak młodym wieku to trzeba mieć wokół ludzi (agenci, rodzice, bliscy), którzy tą karierą dobrze pokierują. Jemu chyba zabrakło takich ludzi. Talent z pewnością ma ale był za młody by o sobie decydować i myśleć o przyszłości związaną z filmem. Kto wie? moze bedą z niego jeszcze ludzie. :) Kibicuje mu.
  Elijah Wood również rewelacyjny.

 • lusinka84 Właśnie przez rodziców Macaulay upadł na dno. Oni nie chcieli żadnych osób trzecich w rodzinie i po prostu zarobioną przez niego kaskę brali do siebie. Wówczas 17 lub 18 letni Culkin podał ich do sądu za to i sprawę wygrał, wdał się w złe towarzystwo i jest tym dzisiaj czym jest.

 • udkojagniece ocenił(a) ten film na: 7

  numer6 W sumie się zgadzam, świetna fabuła, wykonanie młodych aktorów rewelacyjne.

  Ale z jednego powodu film jest dla mnie "tylko" dobry a mianowicie rozwaliły mnie nieprawdopodobne akcje jak zostawianie dzieci na noc bez opieki (bogaci ludzie z ogromnym domem nad morzem a zostawiają góra dwunastoletnie dzieciaki samym sobie o.O hmmmm...) czy podróż młodego Henry'ego z domu do szpitala, ot tak bez niczyjej wiedzy przyszedł a potem poszedł (w nocy!) a matka zupełnie niezdziwiona. Gdyby nie te rażące i dziwaczne sytuacje to byłby dla mnie bardzo dobry seans.

 • Luukasz ocenił(a) ten film na: 6

  udkojagniece Zgadzam się z Tobą. A mnie jeszcze dodatkowo drażniła muzyka jak z jakiegoś familijnego filmu przygodowego.

 • udkojagniece Zależy z jakimi rodzicami ma się do czynienia :)
  Moi mnie tak nie pilnowali i zostawiali nas nie raz z siostrą same w domu.
  Oczywiście byłyśmy grzeczne ;)

  Podobnie tutaj w filmie, dekada albo dwie wstecz, nie było takiego chuchania na latorośl jak teraz.
  Te dzieciaki w ogóle wielokrotnie balansują na krawędzi życia i śmierci - wspinanie się na wysokie drzewo po łamiących się gałęziach bez żadnej asekuracji, chodzenie po krawędzi otwartej studni z wodą. Brrrr... Osobiście od tych scen bardziej mi skóra cierpła niż na myśl, że zostają same w domu.

  Natomiast samodzielny powrót ze szpitala do domu około 21:00 też mi się wydał trochę dziwny.
  Ale spisałam to na karb małej miejscowości, pewnie miał rzut beretem od domu :)

 • Perenelle ocenił(a) ten film na: 8

  numer6 Elijah mi się podobał bardziej, bo po prostu jego rola bardziej mi odpowiadała i w tym wieku również grał bardzo dobrze. No i te niebieskie oczy...

 • numer6 Stoczył się nie stoczył, może po prostu aktorstwo przestało sprawiać mu przyjemność

 • numer6 faktycznie, Culkin bardzo przekonujący jako mały psychopata, do tego stopnia, że samemu miałem ochotę potraktować go rózgą

 • Macho_mucho ocenił(a) ten film na: 7

  sebawasik Moim zdaniem jego najlepsza rola

 • Bloodshake ocenił(a) ten film na: 8

  numer6 Myślałam, że nic szczególnego z filmu nie będzie, ale zdziwiłam się. Naprawdę dobrze grają jak na swój wiek. Nie jest to płytkie i nie mają jednej miny przez cały film. Mają coś w sobie i zdecydowanie lepsi w przekazywaniu emocji od wielu dorosłych aktorów.

 • Macho_mucho ocenił(a) ten film na: 7

  numer6 Pełna zgoda!