Szósty stopień oddalenia

Six Degrees of Separation

1993 1 godz. 52 min.
7,0 1 609
ocen
7,0 10 1609
2 502
chce zobaczyć
{"rate":10.0,"count":1}
{"type":"film","id":9564,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Six+Degrees+of+Separation-1993-9564/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szósty stopień oddalenia
  • Werbel ocenił(a) ten film na: 4

    wyjątkowo pochlebne komentarze filmwebowiczów.No i niestety film w ogóle do mnie nie trafił. Will Smith to jeden z moich ulubionych aktorów, ale w tym przypadku najzwyczajniej w świecie mnie nie zachwycił. Ta jego przesadliwa, wyuczona i udawana "inteligencja" była momentami wręcz irytująca. Na plus zasługuje na pewno dobra obsada i obawiam się, że nic więcej. Jako, że jest to film z początków kariery Willa Smitha uznam to po prostu za rozgrzewkę.

  • DamaMarcia ocenił(a) ten film na: 7

    Werbel Szanuję Twoją opinię (widocznie film po prostu "nie z Twojej półki" - sama znam sporo osób, którym takie kino w ogóle nie odpowiada), ale co do Willa Smitha pozwolę sobie się nie zgodzić. Dla mnie - wprost przeciwnie - to jedna z jego lepszych ról, (a już na pewno z 7x lepsza niż Hancock i tego rodzaju bajki), w szczególności świetne monologi, a inteligencja granej przez niego postaci wcale nie była taka udawana - uważam, że Paul naprawdę był inteligentnym chłopakiem (inaczej nie byłby zdolny tak manipulować wszystkimi dookoła, a ponadto w ciągu zaledwie kilku miesięcy zdołal sie wiele nauczyć od Trenta), tylko po prostu nie posiadał odpowiedniego wykształcenia i na początku nie miał obycia w towarzystwie z wyższych/średnich sfer.

    P.S. poza tym nie mówi się "przesadliwa" tylko "przesadna".

    Pozdrawiam :)