Ashes in the Snow

1 godz. 46 min.
6,0 974
oceny
6,0 10 974
374
chce zobaczyć
{"type":"film","id":747947,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ashes+in+the+Snow-2018-747947/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szare śniegi Syberii
 • MakoR ocenił(a) ten film na: 2

  Litwini i sowieci mowia po angielsku a nastolatka w łagrze ma romantyczne romanse! W rzeczywistosci w takim łagrze to się harowało od rana do nocy, głodowało jedząc zepsuty chleb i kore brzozowa oraz slyszalo od nkvd ciagle ze sie nigdy z tego lagru nie wyjdzie a zdechnie w nim.

 • MakoR niestety tak wyglądał ten film. Żenada. nie powinni takich bajek kręcić, tylko pokazać film na podstawie prawdziwych historii i się przyłożyć do tematu...bo jest to cholernie trudny kawał historii

 • Justi1983 ocenił(a) ten film na: 7

  Jane_Mary20 Jeśli ktoś ma jakieś pretensje to przypominam ,że film jest na podstawie książki pt:"Szare Śniegi Syberii"Ruty Sepetys.
  To co przeżyli ludzie to jest nie do pojęcia dla nas,ból,cierpienie,ciągły strach i lęk.My możemy to sobie jedynie wyobrazić czytając książki czy patrząc na filmy o takiej tematyce.Straszne warunki transportu,praca ponad siły za niewielką kromkę chleba,a przede wszystkim zachować godność i czlowieczeństwo w strasznych,nieludzkich warunkach.Polecam .Moim zdaniem warto obejrzeć!

 • Dadan ocenił(a) ten film na: 6

  MakoR Masakra bo w amerykańskim filmkie aktorzy mówią po angielsku. Skandal - jak tak może być.....
  Wiesz co zrób - rozpędź się i....

 • MakoR Co to jest „nkvd”??? Czy anglosaska słoma w butach wyjadła mózg do cna???