PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106081}

Szatańskie zabawki

Demonic Toys
4,8 734
oceny
4,8 10 1 734
Szatańskie zabawki
powrót do forum filmu Szatańskie zabawki

5/10

ocenił(a) film na 5

Zwykły przeciętniak. Raczej nie za ciekawe popłuczyny po Puppet Master. Fabuła jest marna, od początku wieje nudą. Niby jest jakaś akcja, ale jest to akcja niskich lotów. Powiedzieć, że aktorzy grają słabo to nic nie powiedzieć. Ich postaci są tak mało wyraziste, że seans staje się naprawdę męczący. Ale taki jest zresztą ten film. Mało wyrazisty. Na tyle, że niemal natychmiast wypada z pamięci. Tytułowe "szatańskie zabawki" ujdą. Ale scen z ich udziałem jest zdecydowanie za mało. "Puppet Master" miał jednak znacznie lepsze i ciekawsze kukły. A ten dzieciak grający czarny charakter mnie tylko irytował. Tak czy siak, jest to wciąż film z cyklu "zabijające zabawki", który trzyma poziom wielu innych filmów z tej kategorii i ani trochę nie wyróżnia się na ich tle. Dla fanów B-klasy to pewnie i tak pozycja, którą warto sprawdzić. Innym radzę stanowczo odpuścić. Moja ocena: 5/10.

ocenił(a) film na 4
Shady_Yo

Puppet master też ma tylko udane pierwsze trzy części, a właściwie głównie 1 i 3 część.
Reszta tej serii też jest słaba od 4 do 10 części.
Demonic toys nie jest niczym specjalnym i jest absurdalny, a mimo to dobrze się oglądało film,
bo ma jedną zaletę, że bawi widza np:
teksty lalki bobasa niczym podróba laleczki Chuckiego oraz dość śmieszne postacie
dostawcy pizzy i ochroniarza Charnetskiego.
Oczywiście do poziomu Laleczka Chucky 1988 daleko temu filmowi.
Druga i czwarta część Chuckego oraz Puppet master 1 i 3 też bardziej się mi podobały od Demonic Toys.

ocenił(a) film na 7
returner

Dostawcy kurczaków, nie pizzy ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones