PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000443}

Szpak

The Starling
6,4 3 965
ocen
6,4 10 1 3965
3,3 3
oceny krytyków
Szpak
powrót do forum filmu Szpak

Mało wiarygodnie opowiedziany, kiepsko zagrany i z tandetny przesłaniem. Po prostu.... znakomity. Ten film jest jak życie - nieidealny, ale piękny. Wszyscy, którzy dają mniej niż 8 gwiazdek, w ogóle się na nim nie poznali i nie powinni oglądać takich filmów. Ode mnie 9. Za klimatyczną nieidealną muzykę, intrygujące nieidealne zdjęcia i za to, że jest tak idealnie nieidealny.

ocenił(a) film na 7
Blurp69

Jesteśmy jeszcze my. Ci co wiedzą jakie są opisy ocen...

Blurp69

Dobry opis, dla mnie w punkt. Wg mnie film jest „niezły”. W historii znajdziemy nas samych, ludzi ze słabościami i ograniczeniami. Realizacja jest przeciętna, średnio zagrana, ale na te trudne czasy, film może być dobra opcja na wieczór filmowy :)

ocenił(a) film na 7
Blurp69

A dla mnie film jest na mocne 7, ale z sercem. Serce daję zawsze filmowi, który mnie szczerze wzrusza. Dziś zmarł mi kot... Ale nie tylko on był zapalnikiem emocji podczas tego seansu.

ocenił(a) film na 7
obserwacja

Ps. Nie wiedziałem, że będzie w filmie wątek weterynaryjny. Film obejrzałam przypadkiem, żeby pomyśleć o czymś innym. A tu nagle pan od kotów i psów...
Ale za to lubię kinematografię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones