PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1197}
6,4 7 787
ocen
6,4 10 1 7787
Sztuka kochania
powrót do forum filmu Sztuka kochania

Lubię lekkie, wesołe kino - trzeba się gdzieś odstresować

ocenił(a) film na 8
swoj_ze_swaja

Zgadzam się, może film nie jest bardzo śmieszny, ale nie taki miał przecież być. Jest tu bardzo fajny leciutki, beztroski klimat dzięki czemu ogląda się go przyjemnie z niegasnącym uśmiechem na twarzy.

ocenił(a) film na 9
absinthium

Dokładnie! I Trzepiecińska jaka młoda... Sałacka..., nie chce się wierzyć, że to już taki stary film!

ocenił(a) film na 8
absinthium

Ja też!

ocenił(a) film na 8
swoj_ze_swaja

bardzo pozytywny film, właśnie niedawno był emitowany

ocenił(a) film na 9
Lucy_Bell

Tez oglądałem!

swoj_ze_swaja

Mam wielki sentyment do tego filmu... no i Ibisz w scenie łóżkowej z o 10 lat starszą babką :)

ocenił(a) film na 9
WielkiSzu

Właśnie, dobre słowo! sentyment, kurcze fajne były te filmy z tamtych lat

ocenił(a) film na 10
swoj_ze_swaja

To już był niestety schyłek najlepszych lat polskiego kina, ale film bardzo fajny

ocenił(a) film na 7
Demerez

Zgadza się - schyłek najlepszych lat polskiego kina. Teraz to już tylko czarna rozpacz z nielicznymi przebłyskami...

ocenił(a) film na 10
kotek38

Taka niestety prawda.Nie wiem czy to sprawa tego, że wykruszają się starsi aktorzy czy tez widownia coraz głupsza i pod nią robią teraz te filmy i te wszystkie "show".

ocenił(a) film na 7
Demerez

Chyba jedno i drugie. Dlatego od jakiegoś czasu zbieram wszystkie polskie filmy aż do roku 1989. Będzie jak znalazł na późniejsze lata gdy przeciętny polski widz już nie będzie wiedział kto to Zapasiewicz, Gołas, Opaliński czy Pokora. Tamte filmy są atrakcyjne już choćby z racji samego zobaczenia tamtych ludzi - prawdziwych, jedynych w swoim rodzaju. Może zauważyłeś, że tamci aktorzy mają naprawdę własne, niepowtarzalne twarze. Często niepiękne ale jest w nich to COŚ WŁASNEGO. Dzisiaj aktorzy są śliczni i nijacy niestety...

ocenił(a) film na 10
kotek38

BARDZO SŁUSZNE POSUNIĘCIE!!!!! Popieram!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
Demerez

Niestety po latach muszę się zgodzić

ocenił(a) film na 9
WielkiSzu

Ibisz jaki stary tu był :D

andre_

Hahaha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones