Sztuka zbrodni

The Postcard Killings

2020 1 godz. 44 min.
5,6 959
ocen
5,6 10 959
307
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Sztuka zbrodni
 • Prochowski3 ocenił(a) ten film na: 4

  Tak mniej więcej do połowy idzie dobrze, nawet bardzo dobrze, jest nawet znakomity moment ogromnego zaskoczenia... Ale potem? Coraz gorzej, Zwolnione tempo akcji, przeciąganie na siłę prostej treści, na koniec prawdziwa perełka braku logiki i sensu (UWAGA troszkę SPOJLEROWANKA). Główny bohater ścigający morderców córki z wielką, wręcz ogromną determinacją, mający w głębokim poważaniu zasady, a nawet prawo - byleby tylko ukarać sprawców - nagle ...(???) No właśnie... po schwytaniu sprawców on puszcza ich wolno, tak po prostu... i już. No potem skutkuje to kolejną niedorzecznością. Sprawcy (w zasadzie sprawczyni) żyje i ma się dobrze. Idąc drogą tej pogmatwanej logiki, pewnie oboje przeżyli... Bez sensu. Miała być ocena 9, jest tylko 4. A połowa filmu naprawdę dobra...

 • lilianna2 ocenił(a) ten film na: 8

  Prochowski3 Myślę że puścił ich wolno bo odpuścił. Ta para miała  życie na tyle zniszczone że nie myśleli poprawnie, byli wypełnieni gniewem. Fakt, mogli to pokazać jaśniej.

 • seeiko ocenił(a) ten film na: 7

  Prochowski3 Chłopak na pewno nie przeżył, ciągnęła jego na pół żywe ciało. Jej jako młodej, ładnej dziewczynie udało się wydostać z bezkresu śniegów, a telefon do ojca jest zapowiedzią jego nieuniknionej śmierci :-)

 • _illusion_ ocenił(a) ten film na: 3

  Prochowski3 Jeszcze to łkanie co kilka scen głównego bohatera doprowadzało mnie do szału....

 • electromarek ocenił(a) ten film na: 7

  _illusion_ Żaden kochający ojciec nie puścił by wolno morderców swojej córki. Nie znaczy to że powinien ich zabić lecz powinni odpowiedzieć za swoje morderstwa i resztę życia spędzić w zamknięciu.

 • pirrs ocenił(a) ten film na: 5

  electromarek W dodatku gliniarz.Fakt przekombinowane