PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9984}

Szukając sprawiedliwości

Out for Justice
6,9 12 721
ocen
6,9 10 1 12721
Szukając sprawiedliwości
powrót do forum filmu Szukając sprawiedliwości

Mój ulubiony film ze Stevenem Seagalem! Rewelacyjna produkcji kina akcji. Steven w najlepszej formie.

PS. Steven ze swoją gadką po prostu wymiata!!!

użytkownik usunięty
karoman4

i od Stefana Mewy też ;)

ocenił(a) film na 9

Cóż za zaszczyt. ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

Teraz to na pewno zdasz ;)

ocenił(a) film na 10
karoman4

Też trzymam kciuki

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Dzięki Wam obu. Za jutro możecie też trzymać kciuki.

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Zobacz jaki fajny ,stylowy zwiastun tego filmu znalazłem ! W tym zwiastunie lektor mówi ,,Number One Box Office Hero ,, Co tylko potwierdza wcześniejsze moje spostrzeżenia że Seagal był bardzo mocno kasową gwiazdą kina akcji .A tu ten zwiastun : http://www.youtube.com/watch?v=aQpFFwAD6xs

bradock

Świetny, ale przy "Na zabójczej ziemi" to już przesadzili mówiąc (lektor cytował) że to najlepszy film Seagal do tej pory...

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Raczej tak .Mam nadzieje że jak Seagal zagra w Niezniszczalnych 3 to zobaczymy u niego przebłyski dawnej formy i wigoru życia .Tak jak to było u Lundgrena w Niezniszczalnych 1&2 czy u Van Damma w Niezniszczalnych 2 .

bradock

Lundgren i Van Damme przyćmili wszystkich - Dwaj starzy... Uniwersalni żołnierze :)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Dokładnie .Ponato chcę żeby Steven walczył z Dolphem a nie z Melem .

bradock

No fajnie by było. Stallone żeby walczył z Melem.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

No genialny film!

prof_mateusz27

jak dla mnie najlepszy film seagala chociaz te inne <starsze nie nowe > tez sa super ale do tego filmu mam wyjątkowa słabosc :)

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

to tez m,oj ulubiony film :)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Jest poprostu super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones