PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807141}

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
6,3 45 031
ocen
6,3 10 1 45031
5,9 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fajny plakat

użytkownik usunięty

Taki nie za realistyczny.

Jak cały film. I jak poprzedni film. Oh, i jeszcze jak poprzedni poprzedzeni. I wiesz co ? jeszcze poprzedni poprzedni poprzedni. xD

realizm skończył się po najlepszej części z całego serialu czyli Tokio Drift

ocenił(a) film na 6
magik30

Cytujac klasyk: „I’m not even mad”. Uwielbiam serię szybkich i wściekłych. Najlepszy odmóżdżacz pod słońcem, czysty fun z oglądania :D

ocenił(a) film na 9
magik30

Dokładnie ... pamiętam, że wtedy obraziłem się na SziW ... ale odkąd kolejne oglądam jak połączenie Bonda z M. Impossible i Avengers ...to bawię się świetnie ;)

ocenił(a) film na 10
magik30

własnie po tokio drift ta seria dostała mocnego kopa i wreszcie jest niesamowita

michalmakula

tak zgadza się - niesamowita nierealistyczna bzdura

Za dużo się tam dzieje!

użytkownik usunięty

Plakat jak plakat... Taka lekka zrzynka z posteru Czarnej Pantery (nawet przez moment byłam przekonana, że to ten sam aktor :))

użytkownik usunięty

Piję do plakatu z marnie sklejonymi Johnsonem i Stathamem, z palmami i Big Benem w tle - był ustawiony jako główny :)

użytkownik usunięty

No to zdrówko, proszę księdza (słyszałam że mszalne wino mocno uderza do głowy :))

ocenił(a) film na 10

Tu nie o realizm chodzi tylko o oglądalność... realistyczny to on nie jest ale jestem fanem serii... Według mnie bardzo dobrze zrobiony efektywny i pełny akcji.

Myślałem że już trzema ostatnimi częściami dostatecznie odkleili się od rzeczywistości, ale po obejrzeniu tej, mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem - są gotowi na crossover z Marvelem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones