PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807141}

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
6,3 45 056
ocen
6,3 10 1 45056
5,9 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
ocenił(a) film na 5
mterajewicz

Na co Ci fabuła, jak i tak wszystko będzie wybuchać :D?! Ten film nawet nie próbuję się kryć ze swoją absurdalnie zabawną głupotą, czego na przykład nie miały Transformersy 5, gdzie też wybuchało wszystko, ale wszyscy mieli poważne miny :D

mterajewicz

Już jest: Hobbs i Shaw biją się przez cały film z Idrisem Elba i czasami jeżdżą samochodami.

mterajewicz

Idź na,, ogniem i mieczem,,

mterajewicz

Cybernetycznie zmodyfikowany przestępca zagrażający ludzkości. Jak przeczytałem, że wokół tego będzie się kręcić fabuła "Szybkich i Wściekłych" to myślałem, że jebnę ze śmiechu :D

użytkownik usunięty
Radiw84

I co jeb nąłeś?

ocenił(a) film na 3

ja jeb_łem... na widok tej dziewiątki. Dobre :)

ocenił(a) film na 3

O, dziewiątka! Czyli - wg opisu filmwebu - "rewelacyjny".

I w sumie mógłbym zrozumieć, gdybyś podchodził do tego na zasadzie: "film rozrywkowy" ma mi dostarczać rozrywki. No ale ten zbytnio nie dostarczał, zwłaszcza w porównaniu z innymi z tej kategorii.
No dobra, to może "film z serii o wyścigach samochodowych". No też spoko, ale... tu praktycznie wcale nie było samochodów, a już w ogóle wyścigów ani pościgów.
To może "były rewelacyjne sceny walk"? Ech, no tu też lipa - choreografia raczej mizerna, i wszystko pocięte bo te dziadki nie są w stanie wykonać raz porządnej sekwencji ruchów.
"Przynajmniej było logicznie". No nie było.
"Ale wybuchy były ekstra!". Nope...

Daj jakiś cynk za co ta dziewiątka, bo nie zasnę :D :D :D

ocenił(a) film na 6
kiri81

He.. najpierw pytanie oglądałeś całość? I czy znasz inne filmy z Stathamem? Jeżeli tak powinieneś wiedzieć, że Statham nie tylko "akcja" ale i komedia... połowa jego filmów to akcjo-komedia. i śmieszą mnie osoby płaczące, że to nie realne i tak dalej i tak dalej XD

na tym opierają się komedie... na totalnym absurdzie... i na tym polega właśnie ten film.. "The Rock" poważny chłop i "Jason Statham" poważny chłop.. no dwa szefy... połączone w absurdalny nielogiczny "" "" film akcji "" " zrobiony mega komediowo toć to jest dobra rozrywka... Widziałeś filmy z Jasonem np." Joker 2015"
czy trzy części "adrenalina"? Dokładnie to samo.. ABSURD POŁĄCZONY Z AKCJO-KOMEDIĄ...
...
Jeżeli szukacie poważnych filmów akcji z logiką to trzeba takie sobie wynaleźć, takie filmy cechują się gatunkiem (dramat, thriller, akcja, biograficzny, wojenny" należy też spojrzeć na twórcę i plakat. Saga F&F też myślisz, że jest poważnym dramato akcjo thrillerem i płaczesz, że nie ma tam logiki? F&F obrali sobie taki styl i wraz z kolejnymi częściami szli coraz grubiej i śmieszniej... tam też jest dużo śmiesznego humoru polaczanego z filmem akcji.... wiesz, że The Rock i Statham grali w F&f? a teraz grają tu? I to jest kolejny genialny absurd akcjo komediowy... tam ze sobą walczyli (też w smiesznym stylu) a w tym filmie są "ekipą" też w mega smiesznym stylu...

No proszę cię żeby brac ten film na poważnie... np. epicka scena jak Rock z wieżowca zjeżdża na stalowej linie w gołych dłoniach bez wzruszenia i ten Statham zjeżdżający sobie windą XD prze to śmieszne kino rozrywkowe. Bez spiny ziomek ;D

ocenił(a) film na 10
mterajewicz

Ogłaszam wszem wobec i każdemu z osobna, że oto skończyli się "Szybcy i wściekli". Umarli w butach. Pagibli. Finito. I nic już tego nie zmieni. Niech już zakończą tę farsę. To już nie są "Szybcy i wściekli".

ocenił(a) film na 6
katana57

ja miałem wrażenie że to kolejna część G.I. Joe

ocenił(a) film na 3
mterajewicz

No nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones