PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807141}

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
6,3 44 950
ocen
6,3 10 1 44950
5,9 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Właśnie oglądałem zwiastun i ok fajny filmik akcji , ale nie mogą sobie zrobić tego pod inną nazwą ? Co to ma wspólnego z klasycznymi filmami o tuningowanych furach z Vinem . Z obsady nie został prawie nikt brakuje jeszcze Stalona i Szwarcenegera do tej bajeczki. Dla mnie szybcy zakończyli się po szybko i wściekle a nawet i po Tokyo drifcie. Szybcy dla mnie y to klasyka gatunku z lat młodości i wkurza mnie to podpinanie się pod tą serie , to tak jak by nadal kontynuowano The Godfather 19 ,, Gun Mariano".

koRba1910

Teraz te filmy są lepsze niż początkowe części.

ocenił(a) film na 1
rool72

Ciekawe z której strony?

koRba1910

Nie wiesz czemu? Bo sam film naszpikowany nierealistyczną do bólu akcją może się nie dźwignąć ale tytuł sam z siebie już sprawi że sporo os tylko że względu na niego pójdzie do kina. Jak ja widzę ten zwiastun... Uważam że to nie dla mnie choć uwielbiam wiele filmów że Stathamem ale to już przegięcie...

ocenił(a) film na 10
bestia666azazyl

Mam nadzieje ze kolejny film Stathama będzie jeszcze bardziej pokręcony

ocenił(a) film na 10
koRba1910

Dla mnie włąśnie po przyjściu the rocka ten filmy wreszcie dają mega radość i zabawę

koRba1910

A co mają najnowsze części szybkich i wściekłych wspólnego z wyścigami?

ocenił(a) film na 5
koRba1910

A szybcy i wściekli to nie bajeczki ?

ocenił(a) film na 10
koRba1910

Dla mnie po Tokio Drift szybcy i wściekli się zaczęli

koRba1910

Ludzie dalej nie potrafią zrozumieć że szybcy i wściekli nigdy nie były o wyścigach samochodowych.
Zawsze to były filmy o ludziach których samochody są bronią
Poza tym, już nie ma czegoś takiego, tak tuningowanych samochodów, te samochody co były w pierwszych częściach to już wieś.
ale jak ciebie jarają neony pod podwoziem i dziórawe tłumiki to spoko, nie oglądaj nowych części i wal konia do starych

ocenił(a) film na 8
koRba1910

Typie, to jest spin off, wiesz co to? Raczej nie to po 1, po 2 tak to bajka, jak większość filmów, tak samo jak Szybcy i Wściekli są jedną wielką bajeczką bo takie rzeczy zobaczysz tylko filmie, a po 3 jak napisał kolega Illegality "Ludzie dalej nie potrafią zrozumieć że szybcy i wściekli nigdy nie były o wyścigach samochodowych. Zawsze to były filmy o ludziach których samochody są bronią" i jak widać, sam dalej tego nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 1
djbasstronic

Tee, wy dwa wymoczki powyżej. Wasza gówniana bajka wydaje na siebie coraz więcej a zbiera coraz mniej. Z kreskówki na kreskówkę jest coraz gorzej. :) Uwielbiam takich zaslepionych fanatyków. pff koneserzy kina transformersowego. Jeszcze chwila a ten wabik na miernoty padnie. Nie pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones