plakat filmu Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello

Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello

The Mysterious Geographic Explorations of Jasper Morello
7,6 2 129
ocen
7,6 10 1 2129
1 987
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":264883,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tajemnicze+wyprawy+Jaspera+Morello-2005-264883/tv","text":"W TV"}]}
Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    kup
    za 5,99 zł


Bohaterem filmu jest nawigator na dziwnym, niepowtarzalnym statku. Jest to obywatel niezwykłego miasta, dotkniętego nieznaną epidemią dziesiątkującą mieszkańców. W trakcie jednej ze swoich wypraw Morello staje się sprawcą wypadku, w którym ginie jeden z członków załogi. Nękany poczuciem winy nawigator chce porzucić karierę żeglarza, aleBohaterem filmu jest nawigator na dziwnym, niepowtarzalnym statku. Jest to obywatel niezwykłego miasta, dotkniętego nieznaną epidemią dziesiątkującą mieszkańców. W trakcie jednej ze swoich wypraw Morello staje się sprawcą wypadku, w którym ginie jeden z członków załogi. Nękany poczuciem winy nawigator chce porzucić karierę żeglarza, ale daje się namówić na udział w wyprawie w nieznane, której organizatorem jest tajemniczy naukowiec. Czy nowa wyprawa i spotkanie z dziwnymi istotami zaowocuje znalezieniem leku na nękającą rodzinne miasto Morello zarazę?

Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.