PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728037}
4,9 1 591
ocen
4,9 10 1 1591
Tales of Halloween
powrót do forum filmu Tales of Halloween

Zbiór krótkich historii, które bezpośrednio nawiązują do święta Halloween.
Niektóre są nawet dobre, ale w niektórych przypadkach są one zbyt przekombinowane a jedna jest nawet plagiatem. Historia małego chłopca przebranego za diabła, który staje się małym pomocnikiem mordercy jest niemal żywcem wzięta z filmu "Satan's Little Helper" z 2004 roku. Twórczy tego segmentu przynajmniej zmienili zakończenie a mistrzem zła jest sam Szatan.
Warto również wspomnieć, że w niektórych epizodach pojawiają się znani reżyserzy horrorów jak Joe Dante, Stuart Gordon, czy John Landis.
Jak na specyficzne kino rozrywkowe film wypada nieźle. Choć niektóre historie są stanowczo za krótkie. Lepiej jakby zrobili z tego mini-serial. Gra aktorska nie powala no ale czego wymagać po aktorach serialowych i z filmów klasy B.

Ogółem bawiłem się nieźle. 6/10

Ta halloweenowa antologia jest lepsza od "All Hallows Eve 2" (2015), ale wciąż dużo brakuje do "Trick 'r Treat" (2007).

ocenił(a) film na 7
TomHs

Mam bardzo podobne odczucia, z tym że mi na przykład podobało się "kiepskie" aktorstwo. Antologie grozy z jakiegoś powodu wypadają ciekawiej, gdy mają w sobie trochę karykaturalnego kiczu.

aga_chan

"Ci" się podobało...;-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones