PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31137}
6,4 645
ocen
6,4 10 1 645
Tam, gdzie żyją Eskimosi
powrót do forum filmu Tam, gdzie żyją Eskimosi

kategorii wiekowych

użytkownik usunięty

Filmu jeszcze nie oglądałam. Ntomiast przeczytałam treść i przeraziła mnie kwalifikacja wiekowa. Jak można przy takiej tematyce filmu podawać, że jest on od 0 lat ? Myślę, że to pomyłka albo niedopatrzenie, które jak sądzę co prędzej powinno być skorygowane. To samo zresztą dotyczy poprzedniego tytułu z listy nowości czyli filmu S.W.A.T

Prawda jest taka, ze w Polsce nie ma kategorii wiekowych i wszystkie filmy sa b/o. Po 1989 roku nie powstala zadna organizacja, ktora przyznawalalby kategorie wiekowe, jak rowniez niema zadnych przepisow, ktore by tego wymagaly.

ocenił(a) film na 6

Bo nie istotny jest temat tylko forma jego przekazania. Nie powinno być tematów tabu tylko dlatego, że są one brutalne czy kontrowersyjne. Również dzieci powinny być uświadamiane, że istnieje handel ludźmi na organy etc. I do tego nie pokazujesz dziecku wyciętych narządów.

Raczej nie powinnaś porównywać tego filmu do SWAT, który należy do totalnie innej kategorii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones