PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772806}
5,7 3 551
ocen
5,7 10 1 3551
5,1 12
ocen krytyków
Tarapaty
powrót do forum filmu Tarapaty

Polecam! Dobre kino dla dzieciaków, ale i dorośli znajdą dla siebie coś ciekawego :)

ocenił(a) film na 6
jubuuu

Czy można prosić o trochę więcej szczegółów? Zastanawiam się, czy pójść do kina? ☺

ocenił(a) film na 3
olkto

Jak dla mnie był to stracony czas...

Wind_Whister

Dokładnie :(

ocenił(a) film na 8
olkto

Jak dla mnie ciekawy, jest przygoda, jest trochę strasznie, o przyjaźni ale bez lukru. Dobrze napisane i fajnie zagrane role dorosłych (Szczepkowska, Głowacki), osadzony mocno w Warszawie. Polecam tak od 7-8 lat, młodsze dzieci mogą nie wszystko zrozumieć.

ocenił(a) film na 7
jubuuu

mój wrażliwy 9-latek trochę się bał - chwilami zamykał oczy albo uszy, albo chował się za poprzedzający fotel, ale dla 12-latka to był świetny film i mnie się podobał, nie nudziłam się, dzieci grały lepiej niż w "Za niebieskimi drzwiami", choć tamten film jako całość oceniam lepiej

Jaga117

Moim zdaniem w obydwu filmach dzieci grają świetnie.

ocenił(a) film na 7
jubuuu

Moja osmiolatka momentami zaslaniala oczy ale ocenila film na 10 stad moja 7. Film dobry dla dZieci miedzy 8 a 13 mysle. Nieglupi scenariusz i bardzo dobra realizacja( gra aktorska, zdjecia). Mam nadzieje ze zacznie powstawac wiecej filmow dla mlodych odbiorcow na poziomie.

ocenił(a) film na 4
annvangier

Zdjęcia może i tak, ale obsada to

ocenił(a) film na 4
rybakokos23

... Shit.

ocenił(a) film na 3
jubuuu

to nie jest dobre kino, może i chęci były dobre lecz wyszło jak zwykle czyli tragedia :-(
jedynie zdjęcia były naprawdę dobre, a resztę koncertowo spiepszyli :-(

ocenił(a) film na 3
Kasha

Zgadzam się w 100%. Zastanawiam się, czego w tym filmie zabrakło, ale wychodzi na to, że chyba wszystkiego po trochu - rozpoczynając od tego, że przedstawiona historyjka jest ogólnie dość mało ciekawa, a kończąc na nieprzekonującej grze aktorskiej. Moje dzieci (9 i 11 lat) wynudziły się strasznie na tym filmie (ja zresztą podobnie), jedynym co spowodowało, że dzieciaki dotrwały do końca, była duża aktywność klubu dyskusyjnego, który urządziliśmy sobie do tego filmu "w czasie rzeczywistym" podczas oglądania - momentami była to tzw. loża szyderców ;) ale nie tylko, bo inspirowani filmem zaplanowaliśmy też małe "urban exploration" jako jeden z elementów tegorocznych wakacji. I żeby nie było - nikomu nie przeszkadzaliśmy w kinie, oglądaliśmy na Netflixie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones