PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594561}
5,2 3 285
ocen
5,2 10 1 3285
Tarzan. Król dżungli
powrót do forum filmu Tarzan. Król dżungli

Chciałbym już zobaczyć jak Niemcy zepsuli tę piękną bajkę.

TheMartino07

witaj w klubie :P

Ms_Paulla

Jeszcze gorzej będzie jak zrobią polski dubbing.

TheMartino07

proszę cię! dość już mam koszmarów ... :P

Ms_Paulla

Jest już 2 teaser i wciąż się zastanawiam co twórcy chcą tym filmem osiągnąć? Z jednej strony mam wrażenie, że wzorują się na "Avatarze" (prawdziwi aktorzy na motion-capture, zamienieni w animowane postacie na tle czegoś co zostało zrobione na komputerze). Niby spoko, ale w "Avatarze" wygląda to wszystko profesjonalnie, a tutaj jest to co najmniej komiczne, a szczególnie wygląd Tarzana...
Z drugiej strony i tak nie dowiedzieliśmy się za dużo z tej zapowiedzi "bieganie, helikoptery, bieganie, goryle, typowy okrzyk Tarzana, walka z krokodylem" i tak dalej. Do tego widać jakiś nowy krajobraz w 0:42, jakiś kanion czy coś takiego. Zobaczymy dalej, co z tego będzie...

TheMartino07

zaczynam się bać ... serio. Czasem ludzie mają dziwne wizje filmów.

Ms_Paulla

Jeszcze gorzej, gdy te dziwne wizje filmów stają się znane i efekty końcowe zdobywają splendory :P

TheMartino07

dokładnie :D

TheMartino07

Skad wniosek ze ten film bedzie mial cokolwiek wspólnego z bajka? Równie dobrze mozna napisac ze disneyowcy zepsuli dobry film z 1932 r.

Al_Bundy

Tylko, że "Tarzan" Disneya został zrobiony bardzo dobrze, a ten film nie wróży nic dobrego. Zapowiedzi i zwiastun nie zaintrygowały mnie w ogóle, świat i postacie wyglądają brzydko, a sam pomysł na zrobienie tego filmu w 3D... szkoda słów.

TheMartino07

Tarzan disneya ma tyle wspólnego z tym co parówka z miesem

Al_Bundy

Może źle to sformułowałem, bardziej chodziło mi o samą historię.

TheMartino07

Jesli chodzi o sama historie to Disney sie nie postaral bo film nierealny itp.. Greystoke: Legenta Tarzana, władcy malp - To najlepszy tarzan

Al_Bundy

Potem obejrzę.

Al_Bundy

"Legenta"? Serio? Jeśli tak brzmi tytuł twojego najlepszego Tarzana to faktycznie ma o co rywalizować z Disneyem.

Heller1304

NIe rozumiem

Al_Bundy

Oczywiście że nie

Heller1304

Wiec wytlumacz.

GLTWM jest ewidentnie lepszy od disneyowsiej werski ale disneyowka to tylko bajka..

Al_Bundy

No właśnie, więc nie licz na to że Disney będzie w stanie przebić twój film

Al_Bundy

Mi sie najbardziej podoba wersja Disneya i nie uwazam ze potrzebna jest nowa. Ogolnie nie mam nic przeciwko niemieckiej produkcji ale troszke sie zagalopowali.......

poison_poison

Wersja disneya to bajka a nie prawdziwa historia -_-

Al_Bundy

Owszem ale taka ogladalam w dziecinstwie i do takiej wersji mam sentyment i dlatego niepotrafie sobie 'Tarzana inaczej wyobrazic :/

Al_Bundy

A Tarzan to niby prawdziwy był?

TheMartino07

Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.

Ten mentalizm polaków tez mnie rozsmiesza, gdy ma wychodzic jakiś rimejk, to zawsze wysmiewany, mimo, ze nikt nie ogladał.
Rozsmiesza mnie tez gadanie, ze to jest graficznie brzydkie. Graficznie, to to stoi chyba na podium tego co teraz robia, bo nie widziałem, w przeciagu ostatnich lat nic co by ładnie wyglądało. Tarzan z 1999r. wygląda juz archaicznie, wiem, bo siostrzeńcy oglądaja te seriale animowane, ktore nie róznią sie jakoś graficznie od filmu pełnometrażowego.

A nawet jezeli, nie miałby być arcydziełem, to zawsze na 1 raz może być ok, nie wszystkie filmy trzeba oglądac wiele razy. Wiec, nie wiem po co to oburzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones