PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594561}
5,2 3 285
ocen
5,2 10 1 3285
Tarzan. Król dżungli
powrót do forum filmu Tarzan. Król dżungli

Żaden komputerowo zrobiony Tarzan nie zastapi tego z roku '99. Fabuła, bohaterowie, muzyka, nastrój -
to wszystko było genialne! Niektórych rzeczy technika nie przeskoczy :) 10:0 dla Dinsey'a ')

karoxpotter

Zgadzam się w 100% Uwielbiam wersję z 1999 roku, niemniej dla porównania obejrzę również tę. Estetycznie wydaje mi się koszmarkowata, ale mimo wszystko jestem ciekawa podejścia do fabuły.

alouette891

Niemcy powinni się wziąć za VW bo jakość spada "na łeb na szyje" zamiast żerować na popularności arcydzieła jakim jest tarzan z 99.... pamiętam jak by wczoraj ...gdy oglądałem go jako dzieciak był jednym z pierwszych filmów które oglądałem w kinie. Mam sentyment do animacji tworzonych na podstawie kresek kreślonych ludzką ręką... a Niemców to niedługo we wszystkim maszyny będą wyręczać...

ocenił(a) film na 6
karoxpotter

Co wy pieprzycie. Nawet tego nie oglądaliście. Animacja jest cudna. Fakt Klasyk z 99 jest świetny ale jak dla mnie ten Nowy jest fajnie odświerzony. Najpierw obejrzyjcie a potem sądźcie.

karoxpotter

"Niektórych rzeczy technika nie przeskoczy" pisane tylko pod wpływem sentymentu do starej produckji, a dzisiejsze dzieciaki nawet nie chcą zerknać na wersję z 99 roku.
Inne pokolenie, inne spojrzenie na produkcje, ale to nie powód żeby krytykować dobrej bajki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones