PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594561}
5,2 3 285
ocen
5,2 10 1 3285
Tarzan. Król dżungli
powrót do forum filmu Tarzan. Król dżungli

same przeróbki i odświeżenia nas czekają? zarówno w filmie i w muzyce rozwój stanął.

h4r

Dokładnie! Hollywood zamknął się hermetycznie w pudle z własnymi starymi taśmami, już nie ma pomysłów. Wystarczyłoby poszerzyć horyzonty, choćby spojrzeć na mniej znane historie, baśnie, legendy, książki niekoniecznie te amerykańskie! Tyle zarąbistych scenariuszy czeka na napisanie, a zamiast tego zostały kiczowate filmy i kopiowanie tych starych kultowych produkcji. Co nas jeszcze czeka? Kolejny remake ,,Króla Lwa"?

Karoll7

Jak zrobią remake Króla Lwa to zbieram ekipę i robię wjazd na studio albo dom reżysera tego gniotu :(.
Co do powtarzania ciągle tych samych schematów to muszę powiedzieć tylko tyle, że nawet głupia zmiana jakiejś starej, ludowej i ciekawej legendy w ekranizację w świecie np. owego Tarzana byłaby o wiele, wieleeeeeeeeeee ciekawsza, niż kolejny remake.
:)

Karoll7

Film produkcji niemieckiej....

Karoll7

więc na co czekasz? wymagasz od innych może sam byś pokazał co potrafisz? w dodatku nawet nie czytasz byle dowalić Amerykanom, sory ale aż che się rzec "typowy polaczek" ehh

aniaopole7

Nie rozumiem cię. Co takiego uraziło cię w mojej wypowiedzi i w jaki sposób uraziłam Amerykanów? Stwierdzając fakt? Doceniam filmy amerykańskie uwielbiam amerykańskie książki i komiksy, przeważnie. Ale nie jest to powód by przytakiwać wszystkiemu. Kiedy coś mi się nie podoba to o tym mówię. Dzięki temu zachowuję swój obiektywizm i wykazuję się szczerością. Zdaje mi się, że to cenne zwłaszcza przy komentowaniu i wystawianiu oceny.
Czego nie czytam? Co takiego mam pokazać, że potrafię i na co mam niby czekać? Wybacz, ale twoja wypowiedź dla mnie jest zbyt chaotyczna, mogłabyś się wyrazić precyzyjnie? :D

h4r

A czy widziałeś już wcześniej Tarzana w postaci animacji komputerowej? o_O
Poza tym, jeżeli faktycznie widziałeś ten obraz, to nie dałbyś w życiu mu oceny 1, trollu.

siNNer_pl

na 100% nie widział...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones