PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569550}

Tata kontra tata

Daddy's Home
6,2 42 322
oceny
6,2 10 1 42322
4,8 12
ocen krytyków
Tata kontra tata
powrót do forum filmu Tata kontra tata

daddy's home 810

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem bardzo dobry film, dostalem to czego oczekiwalem, czyli latwej przyjemnej rozrywki, poczulem kompletne odprezenie po seansie.
Swietny jak zwykle Ferrell (on czuje takie komedie), swietna rola dla Wahlberga, generalnie film ktory nie wymaga myslenia I analizowania, jedynie dla zrelaksowania umyslu. Najwazniejsze, ze nie bylo jakis idiotycznych fekalnych zartow, pomysly raczej na poziomie. Koncowka filmu...rozwala

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dabram17

Zgadzam się w 99%. Też daje 8/10. Świetna rozrywka, kapitalny Ferrell jak zwykle. Wahlberg daje rade, podobnie jak w Pain & Gain. Ostatnia scena jest po prostu kapitalna. 1% z którym się nie zgadzam to żarty fekalne, których naliczyłem minimum z pięć :D
Dodatkowo w co drugim zdaniu słyszymy "shit", ale amerykańce już tak mają.

użytkownik usunięty
dabram17

zgadzam się + John Cena na końcu haha kto by pomyślał :)

ocenił(a) film na 5
dabram17

Dość zabawny kolejny film o tym, ze faceci są dupowaci i nie nadają się na ojców, ale z braku laku kobieta ich łyknie. Faktycznie, ostatni scena dobrze pomyślana. Rozrywka taka sobie, zależy ile się takich filmów oglądało.

ocenił(a) film na 7
dabram17

Przykro mi lecz się nie zgodzę ponieważ niektóre wątki były na prawdę nie zrozumiałe i wymagały gimnastykowania umysłu.

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Nie odnotowałem tam, żadnego nie zrozumiałego wątku. Nie wiem co za film widzałeś. Serio

ocenił(a) film na 9
dabram17

Dokładnie :). Dawno się tak nie uśmiałam. Koniec mnie rozwalił :D. No cóż... zawsze znajdzie się kolejny alfa do przeskoczenia ;p

ocenił(a) film na 7
dabram17

Zgadzam się z tobą, zostałem miło zaskoczony, dawno się tak nie uśmiałem na komedii, dlatego polecam jeśli ktoś się zastanawia nad obejrzeniem.

ocenił(a) film na 6
dabram17

Mi się też podobało i nie spodziewałem się, że mnie rozbawi. Po więcej zapraszam na :
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/daddys-home-2015.html

ocenił(a) film na 7
Maikeru1995

Mam dokładnie takie same wrażenia - nie spodziewałam się, że mnie rozbawi, a momentami rozbawiał mnie bardzo mocno. Gorąco polecam jako niezobowiązującą, i nie za bardzo wulgarną ( jak to niestety bywa, a czego nie trawię) rozrywkę. Za Ferrellem raczej nie przepadam - a w tym filmie podobał mi się, nie przeszarżował. Z Wahlbergiem stworzyli świetny duet, nie popadli w karykaturalne przesady, które mnie irytują zamiast bawić.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Dokładnie. Całkiem sympatyczna, niegłupia komedia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones