PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678879}

Te ostatnie godziny

These Final Hours
6,5 5 446
ocen
6,5 10 1 5446
Te ostatnie godziny
powrót do forum filmu Te ostatnie godziny

Nie wiem co napisać. Bardzo poruszający. Tak się powinno robić filmy o końcu świata. Jakim cudem ten film nie jest szerzej znany. Ludzie obejrzyjcie to!

ocenił(a) film na 6
mitrus80

,,Jakim cudem ten film nie jest szerzej znany,, - bo jest gówniany.

ocenił(a) film na 4
borik

Mogliby przynajmniej wziąć do filmu jakąś pełnoletnią, a nie 13-letnie dziecko epatować scenami zbiorowego kopulowania jak zwierzęta.

borik

ooo ładne podsumowanie :-)

borik

Wstawaj osrałes się amebo

mitrus80

zgadzam się. jak dla mnie świetny film. na długo pozostaje w pamięci

mitrus80

Aussie mają talent do katastroficznych filmów - Ostatni Brzeg wciska w podłogę.

mitrus80

Pierwsze sceny nie zapowiadają niczego specjalnego. Ot kolejny film, który będzie bezsensownie operował przemocą i skupiał się na demoralizacji społeczeństwa w obliczu nadchodzącej apokalipsy. W połowie filmu uznałem, że jednak jest dobrze. Końcówka za to...wbiła mnie w fotel. Polecam!

ocenił(a) film na 1
Bax21

Nie ośmieszaj się, Patologia i pedofilia wbiła Cie w fotel...

ocenił(a) film na 9
mitrus80

Rewelacyjny!!

ocenił(a) film na 2
mitrus80

Takie filmy to jest właśnie koniec świata.

ocenił(a) film na 9
Krzypur

nie zgodzę się, ale przyjąłem do wiadomości, dziękuję za wypowiedź

mitrus80

dzięki za ostrzeżenie bo poruszające filmy zamiast mnie poruszać to mnie drażnią i irytują wiec sobie daruję tą produkcje

ocenił(a) film na 9
trollu80

no fajnie, ale za "mother!" czy "Atlas chmur" dałeś wysokie oceny, więc nie jest z tobą tak źle trollu

ocenił(a) film na 5
mitrus80

Polecam Ostatni brzeg (1959) - też Australia...

ocenił(a) film na 10
mitrus80

Nisko budżetowe arcydzieło. Ogląda się o wiele lepiej niż film obsadzony gwiazdami i z oszałamiającymi efektami specjalnymi. Po filmie zostaje pytanie, co Ty byś robił w ostatnich godzinach?

ocenił(a) film na 9
pikardil

Jeden z moich ulubionych w tej tematyce

mitrus80

Niestety, ale pewnie sporo ciekawych filmów tak znika, dlatego że są nisko budżetowe, film bardzo dobry, chociaż raczej nie spodoba się fanom efektów specjalnych

ocenił(a) film na 6
mitrus80

Słaby dałem 6/10. Gdzie efekty specjalne ? oglądając nie ma się poczucia nadchodzącego kataklizmu. Jedyne efekty pokazane 2 minuty przed końcem filmu. Film porusza pewne tematyki w sposób całkiem dobry ale nie w swoim gatunku i tu słabo

Mayhem91

A mi się podobało ze nie było efektów i jakiegoś szoł. Wydaje mi się ze właśnie tak będzie wyglądał koniec świata... za ileś tysięcy lat być może nadejdą właśnie takie upały co było świetnie pokazane... wybuchnie słońce czy coś ;D

mitrus80

I jak ja o nim nie słyszałem? :)

ocenił(a) film na 9
mitrus80

Jestem swiezo po seansie i podzielam Twe zdanie w 100% procentach!!! Piekne genialne kino ktore ma w sobie wiecej glebi i klimatu od wielu innych jemu podobnych z mega budzetami i efektami specjalnymi. Ogladajac ten film czlowiek zaczyna sie zastanawiac czy i u nas by nie bylo takiego chaosu i masowej histerii. No bo pomysl sam... Media juz nie moga ukryc faktu ze leci w nasza strone asteroida lub kometa bo sami mieszkancy widza to golym okiem. Kazdy praktycznie wie ze nie ma ucieczki i ze to cos z nieba nas zabije... Wiadomo ze ludziom w panice odbija i zachowuja sie irracjonalnie... W tym filmie doskonale pokazali zachowania ludzkie w przeddzien takiej tragedii... Mam nadzieje ze my nie dozyjemy takiej chwili gdy sami na wlasne oczy ujzymy zblizajaca sie asteroide i pozostana nam tylko dni do uderzenia... Az trudno sobie wyobrazic co moze sie dziac w ludzkiej glowie bo to tak jakby nagle w jeden dzien kilka miliardow ludzi dowiedzialo sie ze np.jutro czeka ich kara smierci przez wstrzykniecie trucizny... Masakra!!! Szkoda ze tego filmu nie dane mi bylo zobaczyc w kinie...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

dzięki za bardzo fajną odp. pewnie społeczeństwo by się podzieliło na tych co w obliczu końca chcieliby bezkarnie robić różne rzeczy, i na takich którzy chcieliby zachować godność i resztki człowieczeństwa, temat jest bardzo wdzięczny, i chyba mało wykorzystywany, na myśl przychodzi oczywiście "Melancholia" ale to inne kino

przy okazji polecam https://www.filmweb.pl/film/Rover-2014-661745 troszkę co innego ale może ci się spodoba

ocenił(a) film na 9
mitrus80

ROVER widzialem tez mi sie podobal i jak juz rozmawiamy na tematy kina postapokaliptycznego to bardzo mocno zawiodlem sie na MAD MAX FURY ROAD. Spodziewalem sie genialnego klimatu pokroju MAD MAX1 i 2 a dostalem jakas papke w stylu filmow dla gimbazy i fanow Marvela. Ja poszedlem do kina z nastawieniem na genialny rimejk mojej ukochanej trylogii MAD MAXOW a co dostalem... Ehhh masakra... Zrobili z Maxa ofiare losu a glowna role tak naprawde gra kobieta Furiosa. Nigdy wiecej takiego kina bo wole zdecydowanie filmy gdzie klimat sie wylewa z ekranu a nie nasssrane efekty komputerowe lub jakis ped przed siebie nie wiadomo po co i dlaczego. Ubolewam nad tym ze G.Miller nie zrobil po prostu MAD MAX4 z Gibsonem ktory zyje 30 lat po ukonczeniu MAD MAXA3. Przeciez stary Max nadal by jaral fanow a pokazanie swiata jak sie zmienil po 30 latach to tematyka na naprawde piekna i ciekawa historie...

ocenił(a) film na 9
mitrus80

Co sadzisz o moim pomysle MAD MAXA4 gdzie glowna role gra po 30latach Gibson i to jego losy ogladamy i swiata jak sie zmienil??? A 2 pytanie co sadzisz o klasyku kina postapo czyli STALKERZE? Nigdy go nie widzialem a slyszalem ze to klimatyczny warty uwagi film i uznawany jest za kultowy...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

wiesz co... nie jestem ekspertem od Mad Maxa ale (i może Ci się narażę) mi ten Max z Hardym i dziewczynami się podobał, podobnież The Bad Batch (w klimacie trochę "Maxowym")

ja ogólnie Maxa 1 część jakoś tam kojarzę reszta średnio, z takich klimatów cenię "Waterworld", a tego Stalkera nie widziałem, więc sorry nie jestem aż tak kompetentny ;-)

powiem Ci że, w tej chwili w takich filmach bardziej cenię dramat niż akcję więc np. coś jak "The Road", "Z jak Zachariasz", "Cargo" czy ten pod którym sobie dyskutujemy

ocenił(a) film na 9
mitrus80

To koniecznie pusc sobie STALKERA i napisz mi jak wrazenia. STALKER we wielu kregach uznawany jest za arcydzielo i najlepszy film Tarkowskiego a potem w spokoju sobie pusc stara trylogie MAD MAXA bo jest kultowa i warto sobie odswiezyc...

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Tja! Piękny film.
Niedługo będę o nim pisać w pewnym cyklu na pewnej stronie o grach wideo. Stay tunned!
Oczywiście obejrzę jeszcze raz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones