PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491384}
7,8 20 884
oceny
7,8 10 1 20884
6,7 6
ocen krytyków
Temple Grandin
powrót do forum filmu Temple Grandin

Podoba mi się stwierdzenie Temple : "Krowy nie są groźne-są przewidywalne. Gdyby ludzie ich nie jedli-siedziałyby w ZOO. Dlatego należy im się szacunek " (...)

ocenił(a) film na 9
nathalie.de

Rzeczywiście świetny film:)!
Po pierwsze... naprawdę bardzo rzadko mamy okazję obejrzeć western.
Po drugie ten film ukazuje WIEJSKIE, farmerskie realia życia, co też stanowi znikomy procent tematów filmowych.
Po trzecie wreszcie... to naprawdę dobry i mądry film o autyzmie jako takim!
Co chyba już jest ewenementem w filmografii.

peace4all

Do świetnych to ten film nie należy.
Obejrzałam go przypadkowo w TV. ot, co. ;-)

ocenił(a) film na 9
nathalie.de

Natalie.de może jakieś uzasadnienie ?
Film jest rewelacyjny. Świetnie zagrany. Momentami ściska za gardło. Pokazuje prawdziwą historię osoby chorej na autyzm, która odnosi sukces w życiu i pod tym względem daje pozytywnego kopa ludziom i rodzinom w podobnej sytuacji i to jest jego największą wartością.

ocenił(a) film na 7
peace4all

Czy to żart z tym westernem? ;)

ocenił(a) film na 9
thesecondnetoknow

no ja się uśmiałem, więc chyba tak... :)

ocenił(a) film na 10
nathalie.de

tak - mnie tez się spodobało to stwierdzenie, jej podejście, sposób patrzenia na to, bez uciekania od tego co niewygodne- bo patrzenie na śmierć zwierząt chyba nie jest fajne, ale ona to przełamała i postanowiła zrobić co w jej mocy, by zabijać humanitarnie bez cierpienia zwierząt, godna podziwu- nie tylko za to , za całoksztatł

użytkownik usunięty
marianna_p

O matko./..zabijanie i humanitarne w jednym zdaniu? nie ma czegoś takiego...morderstwo to morderstwo i tyle...i to tylko po to, zeby zaspokoic ludzkie podniebienia...STRASZNE

ocenił(a) film na 8
nathalie.de

Film zdecydowanie godny obejrzenia i polecenia innym. Claire Danes jako Temple Grandin rewelacyjna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones