PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31832}

Ten szalony, szalony świat

It's a Mad Mad Mad Mad World
7,2 1 360
ocen
7,2 10 1 1360
Ten szalony, szalony świat
powrót do forum filmu Ten szalony, szalony świat

Czas trwania filmu

ocenił(a) film na 10

Ostatnio obejrzałem wersję 161 minutową. Wg wikipedii są trzy wersje :192 minuty/161 minut/210 minut. Czy ktoś widział ten film w tych dłuższych wersjach, czym się różnią?

ocenił(a) film na 8
laki_2

Przejrzałem wersję, która ma dokładnie 3:17 czyli bez napisów pewnie kwalifikuje się do 192minut i ma ona:
wstawione kilka zdjęć z planu (czarno-białych) z widocznymi kamerami itp.
oraz zdjęć z widoku kamery podczas których lecą dodatkowe dialogi np. rozmowy na komisariacie lub dłuższa rozmowa z synem przez telefon i jak on później wskakuje do samochodu męża swojej dziewczyny i rusza z piskiem
Bardziej tak ciekawostka nic specjalnie nie wnosząca do filmu, zakończenie jest takie samo.
Wcześniej obejrzałem na BluRay wersję 2:43 i ta wydaje mi się właściwa a nie czas podany tutaj przy filmie.

ocenił(a) film na 8
AduSc

Nie mogę edytować już poprzedniej mojej wypowiedzi, więc napiszę że wersja BluRay jest zremasterowana i jest nieco krótsza a wersja 3:17 czyli 197 nie 192 minut to wersja extended czyli powiększona o te sceny które opisałem. Wersja 192 minut to podstawowa wersja filmu, nie skracana ani nie w wersji specjalnej - sprawdziłem właśnie w internecie ;) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones