Odtwórz Zwiastun nr 2 1:28
Film

Tenacious D in The Pick of Destiny

2006 1 godz. 33 min.
7,3 67 030
ocen
7,3 10 1 67030
7 409
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"139160","linkUrl":"/film/Tenacious+D%3A+Kostka+Przeznaczenia-2006-139160","alt":"Tenacious D: Kostka Przeznaczenia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/91/60/139160/7132940.2.jpg"}
Dwóch początkujących muzyków KG (Kyle Gass) oraz JB (Jack Black) spotyka się i postanawia założyć zespół - Tenacious D.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
Zwiastun nr 2 1:28
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
Zwiastun nr 1 1:43
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
Klip nr 1 1:18
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia - Zwiastun Nr 2 Tenacious D: Kostka Przeznaczenia - Zwiastun Nr 2
Level up 18 komentarzy
Kumple na zabój, czyli o cyfrowych duetach

Dwóch początkujących muzyków KG (Kyle Gass) oraz JB (Jack Black) spotyka się i postanawia założyć zespół - Tenacious D. Jednak kariera nie przychodzi im tak łatwo, jak się tego spodziewali i jak obiecał to JBowi Dio spoglądając na Niego z plakatu, gdy ten był jeszcze młodym chłopcem. Gdy dwaj muzycy przyglądają się plakatom legend rockaDwóch początkujących muzyków KG (Kyle Gass) oraz JB (Jack Black) spotyka się i postanawia założyć zespół - Tenacious D. Jednak kariera nie przychodzi im tak łatwo, jak się tego spodziewali i jak obiecał to JBowi Dio spoglądając na Niego z plakatu, gdy ten był jeszcze młodym chłopcem. Gdy dwaj muzycy przyglądają się plakatom legend rocka takim jak Eric Clapton, Angus Young i Eddie Van Halen zauważają, że wszyscy mają taką samą kostkę do gry na gitarze... która obecnie znajduje się w Hali Sław Rock'n'rolla. Chłopcy widzą w tym szansę dla swojego zespołu i postanawiają... wykraść kostkę z Muzeum.

boxoffice
$13 908 762 na świecie
$8 334 575 w USA
$5 574 187 poza USA
budżet
$20 000 000
studio
MACRON Filmproduktion (współudział) / Red Hour Films
inne tytuły
Kings of Rock - Tenacious D Niemcy
Więcej...
Podczas sceny ucieczki przed policją, naklejki na bocznych drzwiach samochodu znikają.
W scenie, gdy JB po raz pierwszy spotyka KG i zatrzymuje się, by posłuchać jak gra na gitarze, ta sama dziewczyna z fryzurą punka dwa razy mija go, idąc w lewą stronę.
Na końcu filmu, gdy JB i KG zastanawiają się nad wyborem piosenki, widać białą kostkę z inicjałami KG wygrawerowanymi na niej. Znika ona między kolejnymi ujęciami.
Jeżeli ubierasz się w pasiaste dresy, a z twoich głośników słychać najnowsze, trwające trzy godziny „Energy Mix 2000”, od razu możesz zmienić stronkę, to nie ten adres. ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 64%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • W dobie internetu 5 lat to przepaść

  Tyrq ocenił(a) film na 10

  Widzę, że ci co oglądali film zgrany na CD, pożyczony od kumpla dają wysokie oceny. Ci co ściągnęli w 10 min lub obejrzeli na steamie filmu nie docenili :). Wtedy bawił, nowa jakość, przełom, powiew świeżości.

 • 7/10

  kokilka2 ocenił(a) film na 7

  Największym plusem tego filmu jest muzyka i pokręcona fabuła.Humor nie jest jakiś z najwyższej półki ale nie ma tragedii.Mnie film przypadł do gustu.

  2
  • Szatan :)

   borysek_2

   "Szatan nie kryje się w jakiejś kostce, lecz w naszych sercach" Gdy usłyszałam ten tekst w filmie to aż mi się cieplej na sercu zrobiło, a na twarzy pojawił się szyderczy uśmiech :D

  • Świetny

   1
   • inny stan

    eMptyyy

    ten film zdecydowanie inaczej ogląda się na trzeźwo a inaczej po jaraniu, oczywiście po tym drugim jest dużo lepiej, pełno wkręcających akcji, które rozwalą głowe każdego smokera. polecam na nudny wieczór z paleniem ;)

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.