PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34450}

Angel's Egg

Tenshi no tamago
7,7 3 444
oceny
7,7 10 1 3444
7,3 3
oceny krytyków
Tenshi no tamago
powrót do forum filmu Tenshi no tamago

Hmm.

użytkownik usunięty

Film można spokojnie oglądać na x4 przyspieszeniu. Akcji zupełny brak, dialogów pięć linijek, ciekawy klimat, niestety odpadłem po 20 minutach. Może kiedyś do niego wrócę, póki co nie oceniam.

ocenił(a) film na 7

mniej więcej po 30-40 minutach zaczyna się coś dziać...a i tak muszę zerknąć do jakiegoś artykułu na temat, bo chyba jestem na ten film za mało inteligentna ^^ trudno cokolwiek o nim powiedzieć... co nie zmienia faktu, że ogląda się w napięciu

ocenił(a) film na 4
maawi

Aha, z tym, że coś się zaczyna dziać, nie oznacza, że wiele. :)

ocenił(a) film na 8
xtomix

Za mało piu piu? :)

ocenił(a) film na 6

U mnie w sumie podobnie. Jeszcze cięższe surrealizmy się oglądało, klimat, animacja, pomysł- wszystko dobre, ale jakoś trudno było mi się skupić na ekranie.

elanesse

Miałem podobnie. Podchodziłem trzy razy. Odpadłem. Ale może kiedyś wrócę do tego.

ocenił(a) film na 3

Tez odpadłam po 20 min. Ale nuda... Ten czarny ekran co chwilę na kilka - kilkanaście sekund... Może po prostu nie mam dnia na ten film. Może spróbuję innym razem odkryć w nim to arcydzieło, o którym wszyscy piszą.

ocenił(a) film na 3

A ja jak najbardziej oceniam, mimo, że usnąłem po jakimś czasie i musiałem sobie poprzewijać jedną trzecią filmu. Następnie nieco poczytałem o symbolach itp., aczkolwiek definitywnie nie trafia w moje gusta. Być może inne produkcje owego autora bardziej mi się spodobają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones