PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 122
oceny
6,0 10 1 31122
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

T-800 bez okularów i bez one linerów daje rade. Nie bardzo wierzyłem że można jeszcze uratować tę markę, a tutaj pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) film na 6
Burnett

Trailery były bardzo średnie i wszyscy narzekali,ale Ja byłem przekonany że wcale tak zle nie bedzie i tak właśnie jest.Chodzą opinie że to najlepszy Terminator od czasu Terminatora 2.Dlaczego byłem spokojny ? Bo reżyserował Tim Miller,który pokazał w Deadpoolu że potrafi kręcić sceny akcji na wysokim poziomie a do tego Cameron producentem.Oczywiście i tak nie zabraknie "ekspertów" którzy zmieszają film z błotem,ale wiekszość powinna być zadowolona,kiedy film wejdzie już do kin.

Kesler_2

Dokładnie. Moja rada to podejście do niego z czystą kartką, neutralnie, wtedy będziemy usatysfakcjonowani. Z kolei im bardziej będziemy porównywać i jechać na nostalgii do dwóch pierwszych części, tym mniejszą frajdę będziemy mieli z seansu Dark Fate. To tylko film, który ma dostarczać rozrywkę.

ocenił(a) film na 1
Burnett

Jezeli rezyser i producent zarzekaja sie, ze ma to byc scisle zwiazane i porownywalne z T2 to jak mozna nie odnosic sie do pierwowzoru? Jezeli rezyser zarzeka sie, ze jest ogromnym fanem dwojki jak nie oceniac tego co zrobil z filmem? Ten film to burger jak wiekszosc obecnych produkcji. Tak samo mozna powiedziec, ze to tylko jedzenie i masz sie najesc. Ale pomijanie walorow smakowych ,czy pozytywnego/szkodliwego wplywu na konsumenta jest ignorancja.

ocenił(a) film na 1
Burnett

Brednie. Jak chca pokazac zupelnie nowa historie to powinni wymyslic cos nowego a nie jechac na legendzie i tworzyc shit.

ocenił(a) film na 9
Burnett

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 1
vega1337

Chyba żartujesz

ocenił(a) film na 1
Burnett

Uratować !? Oni ją tylko pogrążyli,zabijając connora 1i 2 stała się bezcelowa,a następne niemialy miejsca.Ten sam niski poziom co Genesis

ocenił(a) film na 1
Burnett

Trzeźwy byłeś gdy to pisałeś?

kochany_emeryt1

Seans w kinie w Grazie po imprezie z Austriakami, świetne się bawiliśmy!

ocenił(a) film na 1
Burnett

Czyli trzeźwy nie byłeś, to wiele tłumaczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones