PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 057
ocen
6,0 10 1 31057
4,9 14
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Jak tak dalej bedzie to bede chodzil do kina gora 2 razy w roku bo to co ostatnio nakrecaja to same gnioty ze 100 nowych tytulow moze 10% daje rade

on995

nie tylko jego deep fake umiera zaraz na początku filmu

ocenił(a) film na 5

To przerażające, ostatnio ilość gniotów jest zatrważająca. Prawie nie ma dobrych filmów, a już bardzo dobrych to w ogóle.

honky2000

Jest pełno dobrych filmów, trzeba tylko wyjść poza repertuar Multikina

ocenił(a) film na 5
jasiu15

właśnie ostatnio nie ma wcześniej jeszcze chociaż poza multikinem były teraz jak na razie nic ciekawego nie znalazłem. Może coś podpowiesz?

honky2000

A muszą być nowe? A muszą być teraz w kinach?

ocenił(a) film na 5
jasiu15

Nie muszą być nowe, ale już większość oglądałem, i absolutnie nie muszą być w kinach.

honky2000

Wysłałem Ci zaproszenie. Przejrzysz sobie moje filmy to na pewno coś wybierzesz. Nie lubię proponować konkretnych tytułów nie znając czyjegoś gustu :D służę pomocą jakby co, chętnie poduskutuję.

ocenił(a) film na 8
honky2000

To może czas najwyższy skoczyć z mostu i się już nie męczyć?

Już nawet Syknet-u nie ma tylko jakiś Legion który kontroluje maszyny :)

Michello_352

Zauważyłem że od dwóch trzech lat, wszyscy super bohaterowie pozmieniali się w kobiety, dlatego skończyłem chodzić na tego typu filmy! Za chwilę będzie baba spider-man, baba super-man itd. Czy wy tego nie widzicie że feminizacja trwa w najlepsze i przenosi to się na życie co dziennie że kobiety dzisiaj są bardziej agresywne niż mężczyźni. Pobudka!!!!

Michello_352

Nie ma dlatego ponieważ Sara John i t800 zapobiegł temu niszcząc cyberdyne, resztki t800 z 1984 roku oraz pracę dysona dlatego nie powstał skynet ale dzien sadu jest nieunikniony wszystko jest dobrze w filmie wyjaśnione malo jest błędów logicznych jakie kopie i gdzie oglądacie to nie mam pojecia

brylant3000

SPOILER Tak samo jak można się spotkać z opiniami typu słabych efektów oglądałem film 2 razy w Imax jestem fanem terminatora bylem zle nastawiony za 2 razem odebrałem film lepiej jak za pierwszym efekty mistrzostwo ludzie nie oglądajcie piratów bo się skaleczycie są sceny mozna powiedzieć niepotrzebne jak samoloty można było cos innego w te miejsce albo usmiercenie Johna connora na początku filmu można powiedzieć że policzek dla fanów terminatora ale no co jest tak już no to jest nie jest to t1,t2 bo nie da takiego dobrego zrobić to inna epoka chyba ze remake całkowity jakoś by dobrze brzmiał ale mamy to co mamy jest dobrze jest klimat jest moc jaki po 2 razach mam ochotę dalej oglądać jest ok

użytkownik usunięty

Ja chodzę raz na kilka lat z obawy o zepsucie sobie jakiegoś tytułu z dzieciństwa. Co do nowego T to idąc torem jego scenariusza można z tego zrobić całą masę części; w każdej będą ratować kogoś innego.

ocenił(a) film na 7

Na wstepie chcialbym napisac ze jest napewno lepiej od ujowego i kompletnie niepotrzebnego T5 GEJNEZA. To ze jest lepiej nie znaczy ze urywa d...pe bo niestety scenariuszowo mogli zupelnie skrecic w inna strone i przedstawic te historie logiczniej. Duzym plusem jest napewno lepsze aktorstwo i milo sie ogladalo ze Linda Hamilton wrocila do swojej ikonicznej roli. W filmie mamy kilka razy puszczenie oczka do widza a najbardziej zawiodlem sie gdy mamy scene stojacego Arnolda ktory zaklada kurtke przed wyjsciem po czym bierze w dlonie okulary przeciwsloneczne troche podobne jak w T2 i... i ich ku...wa nie zaklada!!! No co by szkodzilo by znow pojawil sie w okularach przeciez ciemne okulary byly waznym elementem T1 T2 i nawet T3 do czasu gdy nie przywalil w woz strazacki ;-)... Mysle ze spaprany scenariusz sprawil ze ten film tak kiepsko zarabia na swiecie a szkoda bo moglo byc epicko i pieknie majac znow Linde Hamilton na pokladzie. Ale trudno nie posiadam maszyny czasu nie cofne sie o rok wstecz i nie doprowadze do tego by ten scenariusz zostal usuniety. Wiecie jak powinien moim zdaniem wygladac scenariusz do tej czesci? Moim zdaniem powinno sie zrobic konkurs w ktorym by uczestniczylo z 10 najwiekszych fanow serii TERMINATOR i to oni powinni napisac zarys scenariusza kontynuacji. Potem wytwornia filmowa powinna wybrac najciekawszy i na podstawie niego powinni zrobic film. Gwarantuje wam ze bysmy dostali cos epickiego bo tylko prawdziwy fan jakiejsc serii filmowej najmocniej na swiecie to kocha i bylby w stanie wymyslic naprawde ciekawa opowiesc. Bardzo tez jest mi smutno ze debil scenarzysta wpadl na pomysl by na poczatku filmu usmiercic Johna Connora... To chore a wystarczylo dogadac sie z Furlongiem ktory za okragla sumke z mila checia by zgubil pare kilogramow i spokojnie by mogl zagrac osobe w swoim wieku ktora znow pojawia sie u boku Lindy Hamilton. Niestety pozostaje nam tylko gdybanie ale czego ja sie spodziewalem jesli wspolscenarzysta T6 jest ta jeb...na mameja GOYER ktory rozpierd...il scenariuszowo niejeden film ;-( ... Kto wogle placi temu kolesiowi by robil kolejne scenariusze!!! Juz na sam koniec chcialem dodac ze byl bardzo prosty sposob by sie pozbyc na bardzo dlugo nowego TERMINATORA-VENOMA... Wystarczylo go rozpierniczyc na kawalki (scena z lancuchem) i wiele z kawalkow daleko od siebie wywiezc wtedy nie mialby szansy by ta masa znow sie zlala w jedna calosc. Sposob bardzo prosty kompletnie niewykorzystany... To by bylo na tyle a wy koniecznie przejdzcie sie do kina i sami ocencie czy film sie wam podobal. To ze film mnie nie powalil na kolana nie znaczy ze komu innemu sie nie spodoba. Dziekuje za uwage do uslyszenia...

ocenił(a) film na 4

Niestety, ale spore rozczarowanie. W zasadzie jedynym jasnym punktem tej części jest Linda Hamilton. Gra świetnie, wiarygodnie, a wiek tylko dodał jej charakteru i uroku. Na tym plusy w kwestiach aktorskich się kończą - wszyscy inni grają jak drewno. Nie wiem na jakiej zasadzie robiono casting, ale ani zły terminator, ani tandem broniąca-broniona są zupełnie bezbarwni, nijacy. Pomocne nie są też dialogi, ani miejscami absurdalny scenariusz. Mocno się męczyłem, żeby nie wyjść przed końcem filmu.

ocenił(a) film na 5
stewiewonder

Hamilton mówi swoje kwestie jak pijana babcia.
Beznadziejnie wypadła moim zdaniem.
Cały film kompletnie nie trzyma w napięciu. Zero klimatu i ducha terminatora.
Do tego to uśmiercenie Connora na początku...tylko po to żeby powstał ten film.

barsliw

Ten film powstał z głupoty twórców, a Johna ubili, bo Furlong tuła się po odwykach i nie jest w najlepszej dyspozycji, by stanąć przed kamerą.

ocenił(a) film na 8

Całkiem nieźły ten film. Dużo lepszy od Genesis.

ocenił(a) film na 10

lepszy niz t2

ocenił(a) film na 7

Byłem dzisiaj w kinie zobaczyć tego Terminatora, mnie film się podobał, dobrze się bawiłem, czuć ten klimat i mega duża ilość akcji, oceniam na 7

Po to skasowali części 3-5, żeby zrobić kalkę kalki drugiej części?? Trochę to żenujące, bo tym jest ten film: drugą - tyle, że słabszą - kopią dwójki. Nawet wątek feministyczny (albo kobiecy jak kto woli) jest słabszy: Loken i Danes dużo lepiej zagrały niż te wszystkie baby tutaj razem wzięte. Film nie jest beznadziejny, ale po prostu przeciętny, aktorzy są przeciętni, fabuła też jest przeciętna (choć to można zawsze nadrobić sprawną realizacją i wyrazistymi postaciami - tu tego brak). Porównajcie sobie alter ego tutejszych gierojów ze starymi: Patric (nawet Loken) vs Luna, średnia Sara vs stara Sara, tamten Arnold vs ten Arnold, Grace vs Reese, Skynet vs Legion.... i tylko Jane Connor dorównuje Johnom Connorom, ale nie jest to bynajmniej powód do jakiejś szczególnej dumy.

ocenił(a) film na 6
sajok

Jako Avengers czy Transformers to Mroczne Przeznaczenie wypadłoby naprawdę dobrze. Jednak nie jest godne miana Terminator. Nie czuć grozy. Ot zwykła nawalanka i typowy współczesny akcyjniak z masą średniego CGI. Fabuła również nie przypadła mi do gustu. Osobiście zawsze marzył mi się Terminator z 2029 roku. To byłoby moje spełnienie po fenomenalnej jedynce i jeszcze lepszej dwójce. A co do aktorów.

Sarah wypadła dobrze, choć nie tak jak w jedynce czy dwójce.
Grace zagrała nawet nieźle, ale z autentycznością Kyle'a z jedynki nie ma nawet startu.
Dani zamiast Johna. No tu nie ma co porównywać. Bardzo słabo. Niczym autoparodia.
T800 jako dziadek z rodziną w ogóle mnie nie przekonał. Zbyt ludzki (a przecież nie podmieniłby sobie samemu w cpu sterownika, aby się uczyć). No niestety Arnie najlepiej zagrał w dwójce. W jedynce dobrze, a tutaj jest parodią samego siebie.
Rev-9 bardzo słaby. Bardziej przypominał pedofila goniącego małą dziewczynkę dla własnych uciech, aniżeli cyborga mającego zabić przyszłego dowódcę ludzkiego ruchu oporu. T800 w jedynce budził grozę. T1000 tylko ją potęgował. O innych antagonistach nie chce mi się wspominać, bo nie ma to sensu. A tutaj? Tragedia. Pod każdym względem. Aktor nie pasuje ani z wyglądu, ani z zachowania. Kompletna porażka.

raziel88ck

Ale scena z t2 z przelacznikiem nie jest sceną oficjalną tylko dodatkową jeśli już się czepiamy szczegółów to skrupulatnie co do CGI będę się upierał przy swoim bo znam się na rzeczy i jestem czepliwy i nie wiem gdzie oglądacie ten film narzekając na CGI

brylant3000

CGI jest jako tako natomiast jak T800 chwycił Sare i nią rzucił to było to mniej więcej jak efekty specjalne w Sarnim Żniwie, poza tym dlaczego nie wykończył Sary, bo ona była bardzo silna osobowością całej serii, John został rozwalony , JAK MOŻNA ROZWALIĆ GOŚCIA O KTÓREGO BIŁA SIĘ CAŁA LUDZKOŚĆ W CZASIE I PRZESTRZENI !!!

on995

To już jest inny aspekt sytuacji czy ten film jest tym co oczekiwałem po terminatorze oczywiście ze nie czy jest godnym następcą oczywiście ze nie tak jak wspomniałeś po śmierci Johna można już w sumie wyjaśnić z kina. Ja byłem 2 razy w imax i naprawdę jestem czepliwy ale nie widziałem jakichś nieprawidłowości w scenie o której piszesz jeśli chodzi o efekty specjalne. Dlaczego nie zabił Sary....nie musiał nie miał zapisu w misji może ze jest wazna w T2 nie zabił nikogo w barze mimo że wielu chciało jego zabić itd

raziel88ck

DOKŁADNIE , GNIOT ROKU !!!!

2 razy w roku a 10% ze 100 to 10

Ja ide do Kina tylko na filmy z dicaprio / rezyseria Nolana....
incepcja, interstellar czy tez trylogia batmana, cos pieknego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones