PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 128
ocen
6,0 10 1 31128
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem ;( Zwiastun wygląda jak mix części od 3 - 5. Ze wszystkiego po trochu w to wrzucono, plus tandetne CGI. To będziesz jedna z najbardziej ssących kontynuacji, obawiam się, że może być najgorsza ze wszystkich po T-2.

magda0911

7 to dość przyzwoita ocena :)

Ja filmu nie widziałem, ale od pierwszego trailera mnie nie zachęcał więc kino sobie odpuszczę i poczekam, aż pojawi się na Blu_Ray

ocenił(a) film na 6
darek_sith

To chyba z sentymentu do Lindy :)

magda0911

Ale możesz chociaż powiedzieć, czy moje przewidywania się potwierdziły, że to taki trochę mix części 3 - 5 ;)

ocenił(a) film na 6
darek_sith

Tak zgadza się mix tych części ;)

ocenił(a) film na 6
magda0911

Raczej odswiezona dwojka.

magda0911


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 8
darek_sith

Bawi mnie ocenianie filmu tylko na podstawie zwiastuna. Byłem wczoraj w kinie, obejrzałem i jestem zachwycony! Tu nie ma słabych stron!

ocenił(a) film na 6
VirtuOz

A poprzednią na ile oceniłeś?

ocenił(a) film na 1
VirtuOz

Zachwycasz się takim gniotem? Widać, że mózgu za wiele to ty nie używasz.

ocenił(a) film na 9
Alfred_Hugecock

Napisałeś: "Widać, że mózgu za wiele to ty nie używasz." - Matko Boska ... kolejny "znawca" kina i kolejny łobuz ...

ocenił(a) film na 1
rockman_fw

Rocman lepiej weź się za gitarę, może lepiej ci wyjdzie granie riffów Black Sabbath niż interesowanie się kinem. Szybki rzut na twoje oceny i wiadomo że zachwycasz się byle szajsem dla plebsu. Filmiki proste, łatwe i przyjemne.

ocenił(a) film na 9
Alfred_Hugecock

" ... szajsem dla plebsu ..."
A ty co? Kolejny "znawca kina" się znalazł ...

PS. Nierównemu (od trzeciego/czwartego sezonu) serialowi "MacGyver" dałeś 10 ... Co, może za ostatnie 3 sezony ...

darek_sith

Ten film znaczy to gowno jest prawdziwym gownem pod kazdym wzgledem. I oczywiscie trailer to jest szybki short preview calego filmu. Serio szkoda kasy nawet aby sie przekonac na wlasnej skorze ze to gniot. Nawet na internetowej stronie online z kamery nagrywajacej w kinie nie chcial bym tego ogladac. PORAZKA TOTALNA TERMINACJA TERMINATORA A CAMERON TO CWEL I TYLE. Avatar to tez gowno nie film. Chyba pozostaje nam tylkonjuz niskobudzetowe kino. Bo holywood is echoing with laughter. Jak to led zeppelin spiewalo.

ocenił(a) film na 6
netroadwarrior

"Nawet na internetowej stronie online z kamery nagrywajacej w kinie nie chcial bym tego ogladac"-no a bym żadnego filmu nie chciał obejrzeć tak więc porównanie z dupy,że tak powiem.Najpierw obejrzyj a poźniej komentuj a nie toczysz pianę.

ocenił(a) film na 3
netroadwarrior

Dobrze i konkretnie napisane. Mnie by tak nie ubodło gdyby Cameron tego nie promował i nie wyprodukował. A to jakby nie patrzeć jego film. Producent ma częściej więcej do powiedzenia niż reżyser czy scenarzysta.

A ten "wielki wizjoner" albo olał temat bo ma swoje smerfy 2, 3, 4, 5, 6 i 7 do nakręcenia albo nie jest taki wybitny jak go wszyscy postrzegają. Z jego wieloletniej filmografii tylko Terminatory 1 i 2, Obcy 2 i może jeszcze na upartego Titanic są jako tako wybitne.

Dentarg

Tak , tez mi się wydaje że Cameron może być przereklamowany, miał sen który dał temat na terminatora , ale kręcąc T2 wykorzystał pomysły i rozwiniecie scen jakie nie znalazły się w pierwszej części jak ta (w T1) gdzie Sara odjeżdża karetką a obok niej martwy Rise, chwilę potem było widać że fabryka gdzie rozegrała się akcja to Cyberdyne itp. A może po prostu nie ma pomysłu i ma Terminatora gdzieś a posadę przyjął tylko dlatego aby studia zainteresowały się szerzej jego przyszłymi burackimi avatarami ?

on995

A z drugiej strony , podobały mu się Kroniki Sary Connor , w pierwszym odcinku było że Terminator zabija Johna (ale to był tylko sen Sary), no niestety ktoś wpadł na super pomysł przeniesienia go do filmu już bez snu !

ocenił(a) film na 6
on995

Nie jest wizjonerem. Kolega Dentarg i Ty dobrze kombinujecie.
A T1 był pliagatowany pomysłami innego scenarzysty i pisarza sience fiction z lat 60-ch. Podesłałem nawet Ci linkę do artykułu o tym na innym topiku.

ocenił(a) film na 7
darek_sith

Ojeja... same narzekające marudy.
Wiadomo, że Terminatora 1 i 2 nic nie pobije... ale nie oznacza to, że jest aż tak źle.
Mam nadzieję, że nowy Terminator to minimum bardzo dobry film :)

ocenił(a) film na 3
TERMINATOR2

Dobre jest w nim tylko to, że można zaoszczędzić 2h nie oglądając go.

TERMINATOR2

EEE - powodzenia !

ocenił(a) film na 1
TERMINATOR2

Na co Ty liczysz? Ten Terminator to gniot, film-wydmuszka z gównianym cgi migającym przed oczyma niczym stroboskop. Zaorać.

ocenił(a) film na 7
Calvera81

Pieprzycie marudy ... film będzie zajebisty!!! :)

ocenił(a) film na 1
TERMINATOR2

Ty biedny naiwniaku...

ocenił(a) film na 7
Alfred_Hugecock

Dzisiaj byłem w kinie... zajebisty film!!!
Mam nadzieję, że teraz szybko odszczekasz to co napisałeś :)

ocenił(a) film na 1
TERMINATOR2

Nigdy w życiu. Niestety widziałem ten film (zaprosili mnie znajomi do kina) i zdania nie zmienię. Szajs z chłopobabami nie dla mnie. Zostanę przy dwóch pierwszych, jedynych słusznych Terminatorach.

ocenił(a) film na 9
Alfred_Hugecock

O ile pierwsza część jest bardzo dobra (choć ustępuje czwartej - "Salvation"), o tyle druga to część do identyfikowania się dla małych dzieci ... Wyjaśniam - dwójka ma najbardziej wkurzającego Connora.

PS. Na VHS oceniałem ten film wyżej, ale teraz się dorosło.

ocenił(a) film na 1
rockman_fw

No, tak "dorosłeś", że wyżej cenisz byle jakie Salvation od kultowej i genialnej jedynki... O czym tu gadać.

ocenił(a) film na 9
Alfred_Hugecock

Tak ci żółć padła na oczy, że nie widzisz co napisałem? "Dorosłem", to wyraz odnoszący się do dwójki ...

ocenił(a) film na 7
TERMINATOR2

Właśnie oglądałem, teraz mój ranking terminatorów wygląda tak:
I - 9/10
II - 10/10
III - 6/10
IV - 8/10
V - 5/10
VI (czyli ten) - 7/10

To jest taki mix wszystkich części: dziewczyna do uratowania jak w części I, Sarah Connor z części II, baba-robot jak w części III, mix człowieka i maszyny jak w części IV, alternatywna rzeczywistość jak w części V. Wiadomo, że przesadzili w niektórych scenach walk i pościgów, ale to samo można przecież powiedzieć o połowie filmów z Bondem. Ogólnie jest udany powrót Lindy i Arniego, głównym minusem jest wtórna fabuła. Jeżeli z tego rzeczywiście miałaby być trylogia, to cienko to widzę...

darek_sith

Teraz sam Cameron się od niego odcina. Choć kuriozalne jest że to on właśnie jest autorem fabuły.

reixen

Masz jakiś artykuł o tym ?

on995

na angielskich stronach jest tego masa

on995

"Wydarzeniom na pewno nie pomaga sam James Cameron, który zamiast wspierać twórców i aktorów, ucieka z tonącej łajby."
https://www.ppe.pl/news/139000/terminator-dark-fate-totalna-porazka-fatalny-star t-sprawil-ze-nawet-james-cameron-odcina-sie-od-produkcji.html

reixen

Masakra

ocenił(a) film na 6
reixen

Ja pi... nawet nie byl na planie!

ocenił(a) film na 4
darek_sith

Byłem wczoraj - jak wspomniałeś, to ja potwierdzam: jest to najgorsza ze wszystkich części (nawet 3 część mi się bardziej podobała przy tym)

ocenił(a) film na 6
kabzelowy

6-tej nie ogladalem,ale trzecia wedlug mnie trzyma poziom,nawet fabula ma sens,nie rozumiem narzekan ludzi,4-ta zas oryginalna na swoj sposob,choc skopana koncowka a 5-ta typowa pod gimbow.

ocenił(a) film na 7
darek_sith

Na wstepie chcialbym napisac ze jest napewno lepiej od ujowego i kompletnie niepotrzebnego T5 GEJNEZA. To ze jest lepiej nie znaczy ze urywa d...pe bo niestety scenariuszowo mogli zupelnie skrecic w inna strone i przedstawic te historie logiczniej. Duzym plusem jest napewno lepsze aktorstwo i milo sie ogladalo ze Linda Hamilton wrocila do swojej ikonicznej roli. W filmie mamy kilka razy puszczenie oczka do widza a najbardziej zawiodlem sie gdy mamy scene stojacego Arnolda ktory zaklada kurtke przed wyjsciem po czym bierze w dlonie okulary przeciwsloneczne troche podobne jak w T2 i... i ich ku...wa nie zaklada!!! No co by szkodzilo by znow pojawil sie w okularach przeciez ciemne okulary byly waznym elementem T1 T2 i nawet T3 do czasu gdy nie przywalil w woz strazacki ;-)... Mysle ze spaprany scenariusz sprawil ze ten film tak kiepsko zarabia na swiecie a szkoda bo moglo byc epicko i pieknie majac znow Linde Hamilton na pokladzie. Ale trudno nie posiadam maszyny czasu nie cofne sie o rok wstecz i nie doprowadze do tego by ten scenariusz zostal usuniety. Wiecie jak powinien moim zdaniem wygladac scenariusz do tej czesci? Moim zdaniem powinno sie zrobic konkurs w ktorym by uczestniczylo z 10 najwiekszych fanow serii TERMINATOR i to oni powinni napisac zarys scenariusza kontynuacji. Potem wytwornia filmowa powinna wybrac najciekawszy i na podstawie niego powinni zrobic film. Gwarantuje wam ze bysmy dostali cos epickiego bo tylko prawdziwy fan jakiejsc serii filmowej najmocniej na swiecie to kocha i bylby w stanie wymyslic naprawde ciekawa opowiesc. Bardzo tez jest mi smutno ze debil scenarzysta wpadl na pomysl by na poczatku filmu usmiercic Johna Connora... To chore a wystarczylo dogadac sie z Furlongiem ktory za okragla sumke z mila checia by zgubil pare kilogramow i spokojnie by mogl zagrac osobe w swoim wieku ktora znow pojawia sie u boku Lindy Hamilton. Niestety pozostaje nam tylko gdybanie ale czego ja sie spodziewalem jesli wspolscenarzysta T6 jest ta jeb...na mameja GOYER ktory rozpierd...il scenariuszowo niejeden film ;-( ... Kto wogle placi temu kolesiowi by robil kolejne scenariusze!!! Juz na sam koniec chcialem dodac ze byl bardzo prosty sposob by sie pozbyc na bardzo dlugo nowego TERMINATORA-VENOMA... Wystarczylo go rozpierniczyc na kawalki (scena z lancuchem) i wiele z kawalkow daleko od siebie wywiezc wtedy nie mialby szansy by ta masa znow sie zlala w jedna calosc. Sposob bardzo prosty kompletnie niewykorzystany... To by bylo na tyle a wy koniecznie przejdzcie sie do kina i sami ocencie czy film sie wam podobal. To ze film mnie nie powalil na kolana nie znaczy ze komu innemu sie nie spodoba. Dziekuje za uwage do uslyszenia...

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Dobrze napisanie.
Sporo prawdy.
Dlaczego Arni nie założył tych okularów ???

ocenił(a) film na 8
darek_sith

Spoko jest ten film. CGI Bardzo Dobrze wykonane.

ocenił(a) film na 7
darek_sith

Byłem dzisiaj w kinie zobaczyć tego Terminatora, mnie film się podobał, dobrze się bawiłem, czuć ten klimat i mega duża ilość akcji, oceniam na 7

ocenił(a) film na 10
ma86te

Też byłem wczoraj film spoko jest ten klimat ;) ale wiadomo nie wszystkim może się podobać każdy ma swój gust

ocenił(a) film na 6
Patryk_Nikodem

Byłem,niestety bardzo przeciętny w kazdym aspekcie.

darek_sith


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones