PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33027}

Terminator 3: Bunt maszyn

Terminator 3: Rise of the Machines
6,4 92 887
ocen
6,4 10 1 92887
5,0 11
ocen krytyków
Terminator 3: Bunt maszyn
powrót do forum filmu Terminator 3: Bunt maszyn

Przez pierwszą połowę filmu rzucała się i darła mordę, a w drugiej części była nieprzychylna i zarozumiała.

Bonnie_filmweb

Takie już sa kobiety

ocenił(a) film na 7
Qjr

Wcale nie. Sarę Connor uwielbiałam. Była najlepsza.

Bonnie_filmweb

Tak, Sara Connor to symbol kobiecości :P

ocenił(a) film na 8
Qjr

Sara Connor to symbol kobiecości? Kobieta kojarzy się zwykle z gotowaniem, praniem, ciepłem, delikatnością, spódnicą. A Sara Connor? Lata ubrana jak żołnierz trzymając w garści M-16.

JackHolborn

Bo to symbol kobiecości XXI wieku :P

ocenił(a) film na 8
Qjr

Ja widać nie pasuję do współczesnych czasów:-)

ocenił(a) film na 6
Qjr

i jak tu je zrozumieć?

ocenił(a) film na 5
Bonnie_filmweb

Scenariusz nie był za ciekawy, ale przede wszystkim fatalnie obsadzono główne role (poza Arnoldem). Antagonistka nie straszy, główny bohater jest nijaki, a bohaterka kompletnie nie pasuje. Nie da się tak robić kontynuacji. Pasikowski robiąc po latach nowe "Psy" wiedział, że musi je dopasować do współczesnego widza i nie robić powtórki z rozrywki (można się uśmiechnąć do fanów, co autorzy "Terminatora 3" nawet  nieźle robią,  ale fabuła musi być nowa), a twórcy "Buntu maszyn" zrobili kopię poprzednich części zmienioną tylko w detalach i zupełnie nie odnaleźli się w nowych realiach kinowych. Zobaczę, co się dzieje w następnych częściach, ale obawiam się, że będzie musiał wrócić Cameron, żeby to naprawić (coś przebąkiwał, że ma temat, ale nie ma czasu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones