PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375173}

Terra 3D

Terra
6,4 3 011
ocen
6,4 10 1 3011
Terra 3D
powrót do forum filmu Terra 3D

Dziecinny

ocenił(a) film na 8

Film jest bardzo dziecinny. Nie jest to bajka pokroju Shreka czy nawet Wall-e. Teksty są bardzo proste i dziecinne. Sama animacja też nie jest najwyższych lotów. Ogólnie jeśli masz powyżej 10 lat NIE OGLĄDAJ, SZKODA CZASU!!!

5/10.

Body

Niestety muszę się zgodzić. Co więcej – film ma zadziwiająco zły polski dubbing!

petru

film niesie ważne przesłanie nie wiem czy takie dziecinne.. no ale jak ktos jest przyzwyczajony do animacji która ma nieść ,,zielony,, humor:D

ocenił(a) film na 8
Body

w filmie dla dzieci przeszkadza to, że jest dziecinny.......

ocenił(a) film na 8
Qlimi

Chodzi o to, że niektóre filmy są mniej lub bardziej dzicinne. Napisałem, że taki np Shrek czy Wall-E ogląda się przyjemnie będąć dorosłym a Terra typowo dla dziacieków bo są w nim teksty typu "nie pij gorącej herbatki, ponieważ można sparzyć sobie języczek" albo "w przypadku pożaru dzwoń na straż pożarną pod numer 997", typowe teksty na wychowanie dzieciaka dlatego film jest dziecinny i dorosły go nie przetrawi tak lekko i zabawnie jak wymienionego Shreka ;) Pozdro.

ocenił(a) film na 8
Body

Ok, rozumiem. Uważam jednak, że nie powinno się zaniżać oceny filmu dla dzieci, dlatego, że jest skierowany tylko do nich (jedynie, że dostał u Ciebie tylko 4 punkty z innych powodów, w sumie nie wiem tego...) U mnie film dostał 8/10, minus za animację, plusy m.in. za przekaz dla dzieci właśnie :-) to w ich rękach leży ratowanie naszej planety, powinni więcej takich filmów oglądać :-)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Qlimi

Pewnie masz racje. Ja już z takich filmów wyrosłem a dziecka nie mam więc trudno mi oceniać :) Zaufam Tobie i ocenie film tak samo jak Ty. Pozdro.

ocenił(a) film na 8
Body

Och, dziękuje za zaufanie, to bardzo miłe. I ponownie pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 8
Body

a i jak masz ochotę na film animowany niekoniecznie dla dzieci (a na pewno nie dla małych dzieci) to polecam "Rango", jeśli jeszcze nie widziałeś, ja oglądałam wczoraj i jestem pod wrażeniem, polecam :-)

ocenił(a) film na 8
Qlimi

Widziałem Rango, mam go nawet na Bluray, bardzo dobra animacja :) Podobał mi się też "9", ale to już taki trochę cięższy klimat post-apokaliptyczny. Jeśli chodzi o coś bardziej lekkiego to Toy Story 3 jest świetny. Tymczasem teraz czekam na "Przygody Tintina" aż wyjdzie na Bluray to sobie go zobaczę, bo trailery fajne ;-)

ocenił(a) film na 8
Body

O tak, "9" również widziałam, jest wśród najlepszych animacji jakie widziałam. Toy Story także, wszystkie części są rewelacyjne, chociaż 3 najmniej dziecinna :-) Na wydanie "Przygód Tintina" także oczekuje, głównie ze względu na reżyserów, ciekawa jestem co im wyszło.
Ale odbiegamy tu już bardzo od tematu :-)

Body

Jaaa -_- film dziecinny.. No coś ty... To jest bajka czyli dla RÓWNIEŻ dla DZIECI

Body

Ten film jest strasznie nudny,kiepski dubbing(polski), ale chwilami ciekawy, mojemu kuzynowi(ma 10 lat)podobał mu się film.Jednak ten film nie jest taki zły.

ocenił(a) film na 6
Body

Piszesz 5/10 a oceniasz na 8? Film dziecinny? Na ogół bajki są dla dzieci, Wow ale odkrycie. Bajka przyjemna, oglądałem z 6 letnim bratem i uważam ten czas za niezmarnowany. Dużo mądrych i ciekawych tematów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones