PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486763}

Test

Exam
6,6 16 367
ocen
6,6 10 1 16367
Test
powrót do forum filmu Test

6/10

ocenił(a) film na 7

Film może i niezły , ale w sumie czego niby dowiódł ten "egzamin" ???

ocenił(a) film na 9
breton1

Rewelacyjny film trzymający w napięciu z dynamicznymi zwrotami akcji. Czego miał dowieść egzamin? Myślę, że miał pokazać jak ludzie reagują w trudnej sytuacji, poddani wielkiej presji i rywalizacji. Film zadaje nam pytanie: Ile jesteśmy w stanie zrobić dla kariery i jak zareagujemy w trudnej sytuacji.

użytkownik usunięty
wsobny

dynamiczne zwroty akcji? tu Cię grubo poniosło... to po pierwsze :p
po drugie, egzamin mogła wygrać osoba, która przesiedziałaby 80 minut, a na końcu odpowiedziała zwykłe "nie"... bez presji, bez rywalizacji, bez reakcji w trudnych sytuacjach... nie mówię, że film zły, ale mocno naciągany, a sama końcówka z motywem lekarstwa na wszystko z dupy wzięta...
ale to tylko moja opinia, pozdrawiam :P

ocenił(a) film na 8

Mogłaby też od razu powiedzieć 'nie' :P
Tak naprawde czasu mieli tyle ile chcieli, bo zegarem mozna bylo sterowac. Blondi odpowiedziala na pytanie, po ponownym uruchomieniu zegara (a niby czas sie skonczyl wczesniej)

ocenił(a) film na 9
breton1

Egzamin miał ukazać ile ludzie są w stanie zrobić aby dostać to czego chcą. Jak bardzo są zdeterminowani, aby osiągnąć cel. I czy są bystrzy na tyle, aby zgadnąć odpowiedź.

Film dobry, trzymający w napięciu, na pewno nie nudny. Dobrze zagrana rola brązowego, nie spodziewałam się, że blondynka wygra. Końcówka z wynalezionym lekiem mnie trochę zawiodła, ale ogólnie film dobry, a nawet bardzo dobry.

9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones