Testament profesora Wilczura

1939
7,8 64
oceny
7,8 10 64
156
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Testament profesora Wilczura
  • pomyślcie: panuje zasada, że im głębiej ukryty przekaz filmu, tym jest on lepszy.

Jak więc głęboko ukryty jest przekaz w tym filmie!! Wydobycie go jest wręcz niemożliwe!! Wspaniały film!!!

10/10

• MegaSzczota A możesz mi wyjaśnić jakim cudem obejrzałeś film,którego wszystkie kopie zostały zniszczone?

• wazka16 czy ja swoje żarty ujmuję zbyt enigmatycznie czy dzisiejsza młodzież używając do wszystkiego telefonu zamiast mózgu ma ów organ niewyćwiczony? :<

• MegaSzczota Raczej zbyt enigmatycznie.Telefon kom. to dla mnie najmniej przydatne urządzenie.

• wazka16 panuje niemówione przeświadczenie, że im głębiej ukryty przekaz, tym film jest lepszy, bardziej wartościowy. Filmy z wywleczonym na wierzch przekazem są oceniane jako gorsze.

Jaki jest więc film w którym poznanie przekazu jest nieosiągalne dla nikogo?
    nieskończenie wspaniały

• MegaSzczota Ok.Filmweb powinien uniemożliwić ocenianie filmów,które nie przetrwały.

• MegaSzczota moim zdaniem przesłanie Twojej wypowiedzi było oczywiste. Dowcipne. Ale może oceniają staruszkowie, którzy ten film widzieli :)