PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631343}

Zjawa z zaświatów

The Banshee Chapter
5,3 2 393
oceny
5,3 10 1 2393
Zjawa z zaświatów
powrót do forum filmu Zjawa z zaświatów

Co mnie podkusiło żeby oglądać ten film o 3 w nocy ... Żebym wiedziała , że to horror z tych co coś wyskakuje w niespodziewanym momencie w życiu bym nie włączyła. Polecam ! Oglądajcie szczególnie w nocy , sami z głosem na full :)

ocenił(a) film na 7
AniaScene

wszystkie straszne sceny były niestety na zwiastunie który widziałam kilka razy bo nie mogłam doczekać się premiery, ale mimo to film ma niesamowicie ciekawą fabułę i naprawdę fajny soundtrack, więc ja również polecam. :)

ocenił(a) film na 8
Hisae

No ja nigdy zwiastunów nie oglądam lubię niespodzianki choć nie aż takie XD Zgadzam się Film był bardzo ciekawy no i te dźwięki aż mi później w głowie piszczało :D

ocenił(a) film na 7
AniaScene

ja niestety zawsze oglądam zwiastuny. :D a z muzyki to najbardziej podoba mi się ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=aiohOQRsFRQ.

ocenił(a) film na 8
Hisae

I Mądrze :P Nooo *-* Dobra jest jak pieśń Schizofrenika <3

ocenił(a) film na 6
Hisae

początkowo myślałam że to HIM nagrał

ocenił(a) film na 6
Hisae

To fakt ciekawy pomysł, soundtrack na poziomie, no i wykonanie nie najgorsze, choc zabrakłomi tu rozsądnego wyjaśnienia i połączenia wszystkiego tak, aby tworzyło spójną całość.

ocenił(a) film na 5
dzikudzina

Trochę na końcu zabrakło bo w sumie nie wiadomo do końca o co chodziło . Czekałem i czekałem że końcówka będzie jakaś dobra .

AniaScene

jak dla mnie wcale nie straszny i trochę szczerze mówiąc nudny:) ale jak kto woli oczywiście:)) w

kaziulla17

Zgadzam sie, nic specjalnego ten film. Kiepska gra aktorska i ogolnie wyglada jakby na sile chciano przesraszyc tymi wstawkami z twarzami bez oczu. Zero klimatu. Juz duzo lepszy traktujacy o eksperymentach byl Tragedia na przeleczy Diatlowa.

ocenił(a) film na 6
Aretus

nie był zły, ale na podstawie takiej historii można bylo coś lepszego stworzyć

ocenił(a) film na 8
Aretus

Dzisiaj będę oglądać właśnie " Tragedie na przełęczy Diatłowa" ;)

ocenił(a) film na 8
kaziulla17

No wiadomo , że nie był pierwszoligowy ale jak ja mam sama oglądać horror w nocy to wrrrr :D "Naznaczonego" Do tej pory nie odważyłam się drugi raz włączyć :o

AniaScene

naznaczony jest zajebisty i 2 część też mega jest :)

ocenił(a) film na 8
kaziulla17

Naznaczony to mistrz ! ;D Nigdy się tak nie wystraszyłam w życiu na żadnym filmie XDD

ocenił(a) film na 7
AniaScene

Ja też ;d. Druga część również jest godna uwagi i warta polecenia. A co do The Banshee Chapter , to ja również oglądałem go w nocy ( chyba o 2 ) i klimat był świetny :).

ocenił(a) film na 8
DarkAngel93

No w końcu ktoś się zgadza ze mną XD

ocenił(a) film na 7
AniaScene

No widzisz :) ktoś musi ;p

ocenił(a) film na 7
AniaScene

A "Egzorcystę" widziała? A "Martwe zło" z 1981? Albo "Blair Witch Project".

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Nie widziała :P Nie przepadam za horrorami przed rokiem 00. "Blair Witch project" widziałam dawno i mi się nie podobał. Nie cierpię horrorów kręconych "amatorskimi" kamerami ;) Jeszcze jakieś propozycje :] ?

ocenił(a) film na 7
AniaScene

To Ty jeszcze nie wiesz, co to prawdziwy horror :)

Kilka mógłbym Ci jeszcze ich zaproponować, ale obejrzyj najpierw te dwa pierwsze. Są lepsze niż jakikolwiek horror nakręcony po roku 00 :)

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Właśnie , że wiem :P "Martwe zło" ewentualnie mogę, bo to klasyk w końcu . Ale "Egzorcystę" nigdy ! Nie na mój chory łeb są filmy o egzorcyzmach. Serio, nie masz nic dobrego dla mnie po roku 00 ? :( Mogą być ewentualnie lata 90 :3.

ocenił(a) film na 7
AniaScene

Obejrzyj "Dziewiątą sesję" (2001) i "Absentię" (2011). I może niezbyt straszny, ale bardzo klimatyczny "Dom diabła" (2009). "Coś za mną chodzi" nie był też zły i "Wizyta", ale te pewnie już widziałaś.

A na czym polega ta Twoja „choroba łba”, że od filmów takich jak "Egzorcysta" stronisz, ale w oglądaniu innych horrorów Ci ona nie przeszkadza? ;)

Tak się składa, że "Egzorcysta" to też klasyk, którego nie wypada nie znać :)

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Z tych filmów wymienionych nie widziałam tylko "Absenti". Ale słyszałam o tym filmie i trochę opinie mnie zniechęciły :P
Bo widziałam część "Egzorcysty" jak byłam mała i tak się wystraszyłam , że tego nie ruszam XD Po co budzić stare fobie ? Równie wystraszyłam się na dokumencie "egzorcyzmy anneliese michel" do którego zostałam zmuszona.

ocenił(a) film na 6
kaziulla17

dwójka dla mnie o wiele gorsza, zawiodłam się, choc nie ma tragedii to spodziewalam się poziomu pierwszej części a tu powtórka na siłę robiona i w gorszym wydaniu. Zabrakło tego powiewu świeżosci jaki byl nam dany w części pierwszej

AniaScene

pomysł na oglądanie horrorów samemu w nocy? :D

Wyjdź za mnie! xD

ocenił(a) film na 8
radace84

Ok. Ale ty płacisz rachunki za prąd! XD

AniaScene

Nie ma problemu, prad i internet by bylo skad ogladac :D kino domowe juz czeka ;D

AniaScene

A skąd jesteś? :D

AniaScene

Horror taki sobie ale za to ostatnie ostatnie nagranie zasługuje na 10 .

ocenił(a) film na 4
AniaScene

Jumpscare'y to najprymitywniejsza forma straszenia widza. Dużo ciekawsze są horrory, które wywołują grozę czy uczucie niepokoju swoim klimatem, grą światła, muzyką (a nie głośnym, nagłym dźwiękiem), tajemnicą, nieznanym...

ocenił(a) film na 8
Halun79

Napisałam ten głupi komentarz 7 lat temu :P...
Moja wiedza na temat horrorów była wtedy znikoma.
Na dzień dzisiejszy uznałabym ten horror za co najmniej przeciętny. Wiem o czym mówisz...
Obecnie moim top 1 jeśli chodzi o horror jest zdecydowanie Relic (2020) , który bazuję głównie na mrocznym klimacie i ciekawej historii ;).

ocenił(a) film na 4
AniaScene

Nie spodziewałem się odpowiedzi, a tu proszę :) Cieszę się, że nieco zmieniłaś swoje zapatrywania, jak i zgodzę się, że "Relic", mimo iż nie jest filmem wybitnym, zdecydowanie jest niezłym, momentami nawet bardzo dobrym, klimatycznym horrorem. Historia też niczego sobie :)

ocenił(a) film na 8
Halun79

Tak , tak wciąż jestem stałym bywalcem Filmweba :P Po prostu staram się unikać komentowania filmów ... Jestem chora jak ktoś odniesie się do mojej jakiejś starej wypowiedzi , bo moje komentarz nie grzeszą inteligencją :'). O , cieszę się , że w końcu komuś kogo "znam" podobał się również ten film !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones