PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694081}

Kanał

The Canal
5,7 4 319
ocen
5,7 10 1 4319
6,8 4
oceny krytyków
Kanał
powrót do forum filmu Kanał

...od początku nie domyślił się, jakie będzie rozwiązanie tajemnicy filmu. Przecież to jest już tak bardzo zgrana karta, na dodatek mało imponująca na tle znacznie bardziej udanych dzieł na których producenci prawdopodobnie się wzorowali. Przewidywalność, to jest najbardziej irytująca cecha fabuły tego obrazu. A, że - jak nadmieniłem, tego typu filmy powstają co roku w dużej ilości, ten jest raczej słaby i stąd moja ocena. Myślę, że od tego pełnometrażowego filmu - można byłoby znaleźć dużo więcej lepszych odcinków seriali kryminalnych (choć in plus - ostatnia scena kończąca obraz).

ocenił(a) film na 10
poland7

a co tutaj jest powielone?

ocenił(a) film na 10
poland7

A kogo obchodzi zdanie pajaca który takie gówno jak Killer ocenia 10/10.

ocenił(a) film na 4
Pinkus_Goldman

Spadaj głąbie. Skoro pozwalasz sobie na takie komentarze, to dla mnie jesteś zerem. Nie interesuje mnie twój (celowo z małej litery) gust filmowy, bo z góry zakładam, że jest kloaczny, zresztą potwierdza to chwilowe spojrzenie na oceniane przez ciebie (z pełnym przekonaniem z małej) produkcje. Natomiast ocena twojej (znów celowo z małej) osoby sądząc po twoim (kolejny raz z premedytacją małą) komentarzu jest u mnie 0/10. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 10
poland7

masz we łbie nasrane ty intelektualny kale

ocenił(a) film na 4
Pinkus_Goldman

Paszoł pod jasną cholerę bydlaku.

ocenił(a) film na 10
poland7

co to za Cygan w twoim zdjęciu? Wygląda na Cygana i geja? Dlaczego w avatarze wstawiłeś sobie geja i Cygana?

Pinkus_Goldman

Ty serio masz coś chyba z głową...

poland7

Jesteś Zerem (z pełnym przekonaniem piszę z dużej litery), bo tak duże Zero (znów celowo z dużej) wymaga by twoją Zerowatość (też celowo z dużej) podkreślić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones